Wpis z mikrobloga

Ja pierd...

Od dwóch dni wykop zawalony gówno contentem, bo jakaś Polska się ruch@ła, powtarzam Polka się ruch@ła.

Pis niszczy gospodarkę, niezależne media, konstytucje, relacje z sąsiadami
Kler coraz bardziej ponad prawem
Orlenowska oligarchia coraz bardziej drenuje nasze kieszenie
Za wschodnią granicą wojna
ale, nie to nie waŻne

POLKA SIĘ RUCH@ŁA SŁYSZYSZ SEBA?! W D*PĘ! AZ JEJ DYSK WYPDŁ HAHA

Już nie wspomnę o tym, że hipokryzja przegrywów z wykopu jest tak wielka, że gdyby to facet ucierpiał i udostępnił na jakieś prywatnej grupie profil babki i przed nią ostrzegał, to wykopki, by złego słowa na niego nie powiedziały. A ktoś, kto by zrobiłby wyciek z tej grupy byłby hejtowany za brak poszanowania prywatności tego kolesia.
No, ale wykopki nienawidzą kobiet, więc podwójne standardy motzno.

#bekazprzegrywow
#aferaanalna
#bekazwykopkow
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
  • 15
Już nie wspomnę o tym, że hipokryzja przegrywów z wykopu jest tak wielka, że gdyby to facet ucierpiał i udostępnił na jakieś prywatnej grupie profil babki i przed nią ostrzegał, to wykopki, by złego słowa na niego nie powiedziały. A ktoś, kto by zrobiłby wyciek z tej grupy byłby hejtowany za brak poszanowania prywatności tego kolesia.


@PrzeKomentator: dowody albo do wody XD
Już nie wspomnę o tym, że hipokryzja przegrywów z wykopu jest tak wielka, że gdyby to facet ucierpiał i udostępnił na jakieś prywatnej grupie profil babki i przed nią ostrzegał, to wykopki, by złego słowa na niego nie powiedziały.


@PrzeKomentator: zostałoby hit znaleziskiem z tagami p0lka i blakpil
Pis niszczy gospodarkę, niezależne media, konstytucje, relacje z sąsiadami

Kler coraz bardziej ponad prawem

Orlenowska oligarchia coraz bardziej drenuje nasze kieszenie


@PrzeKomentator: bla bla bla xd

Dlatego trzeba głosować na PO które jeszcze bardziej chce rozdawać hajs, a propagandowo jest w tym samymi miejscy co PIS

Albo na konfe, która jest jakaś totalną bzdurą wypełniona debilami pokoju Korwin:p

??? Tak?? To chciałeś nam przekazać?
@PrzeKomentator: za PO KO i Nowoczesnej też zielonej wyspy nie było, jak do ciebie dotrze że za wzrost PKB w Polsce odpowiadała produkcja budowlana w postaci mieszkań i stadionów to zrozumiesz że CZASY kiedy Unia daje się kończą, teraz Unia będzie brać XD, poza tym zatoka x sztuki i Amber Gold, a PiS to swoją droga #!$%@?.
Pis niszczy gospodarkę, niezależne media, konstytucje, relacje z sąsiadami

Kler coraz bardziej ponad prawem

Orlenowska oligarchia coraz bardziej drenuje nasze kieszenie

Za wschodnią granicą wojna

ale, nie to nie waŻne


@PrzeKomentator: no i #!$%@?, całe moje życie mam uzależnić od polityki i tylko tym się interesować?
@PrzeKomentator:

Pis niszczy gospodarkę, niezależne media, konstytucje, relacje z sąsiadami Kler coraz bardziej ponad prawem Orlenowska oligarchia coraz bardziej drenuje nasze kieszenie Za wschodnią granicą wojna ale, nie to nie waŻne


W piździe to już mam. Rzygam tym pisem, niezależnymi mediami, konstytucjami i KK. Kolejne #!$%@? memy i narzekania na obajtka już podświadomie pomijam. Ukrainę mam zablokowaną, bo mnie szlag trafiał.
Ile można gadać o tym samym? Ile można się dołować
@PrzeKomentator: zabawne jest to, że dopierd@Lasz się do ludzi, bo mają bekę z idiotki, co się przyznała do pękniętej dupy od analu na 10 tysięcznej grupie na FB i dlaczego tak jak ty, nie interesują się polityką na WYKOPIE, by za chwilę się spłakać o to, że ktoś ma inne zdanie od Ciebie. Smutnie musisz mieć na co dzień, skoro takie głupoty wywołują u ciebie taki wylew frustracji( ͡° ʖ