Wpis z mikrobloga

Ej wytłumaczcie mi, jak to jest możliwe ze przewijają się tutaj wpisy jakichś typków co maja od 30-35 lat i więcej gdzie piszą ze nawet baby za rękę nie trzymali XD. Strasznie ciekawi mnie to zagadnienie co trzeba w życiu wielokrotnie #!$%@? żeby z takiego powodu się żalić XD ot taka refleksja mnie naszła jak to jest. Baby tez mogą pisać, chociaż raczej będą w mniejszości.

#przegryw #pytanie #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 14
@picasssss1: różne są historie czesto jest w domu alkohol i chlop przyjmuje postawę niewidzialnego dziecka. Jak będzie dodatkowo w szkole za tę rolę krytykowany (ktorą o zgrozo przyjal zeby zyskac akceptacje rodzicow, zeby ojciec nie pil itp.) przez rówieśników a jeszcze może być tak że dodatkowo przez nauczycieli to nie ma #!$%@? zeby taka osoba dorastając miała prawidłowa samoocenę. Jak na pewnym etapie dostanie pomoc to można to naprawić tylko powiedzmy
@picasssss1: to to #!$%@?. Najlepsze że ci sami "#!$%@?żcy" później smaruja posty że baby zle, że sami są 7/10 ale to za mało, że baby zle, że jakieś balckpile czy Inne kolorowe pigułki (nie mam pojęcia co te gowno oznacza) to fakt, że baby zle i jeszcze te genetyczne #!$%@? udzielają porad innym wchodzącym w ten stan przegrywu mówiąc "nie staraj się, baby są zle, #!$%@? zrobisz, nic nie ma sensu".
co trzeba w życiu wielokrotnie #!$%@?


@picasssss1: Można się urodzić ze #!$%@?. Fobia społeczna albo nawet cięższy introwertyzm + niska atrakcyjność fizyczna = brak kontaktów, znajomych, dziewczyny. Co do dziewczyny - facetów jest po prostu więcej niż kobiet, więc sporo przegrywa w przebiegach i zostaje sama. W mniejszych miejscowościach to praktycznie w ogóle nie ma dziewczyn, bo wyjeżdżają sobie i bajo, a potem rolnik szuka żony w telewizorze.
Rozumiem, że dla