Wpis z mikrobloga

Chciałbym odnieść się w szerszy sposób do tej napisanej półżartem-półserio wyliczanki:

Kobiety nie znają:

-empatii;

-honoru;

-godności;

-wierności;

-ciężkiej pracy;


Brak empatii:
-jak ktoś był gnębiony w szkole to jedynie nauczyciele-faceci stawali w jego obronie, nauczycielki olewały temat, bo albo nie potrafiły się wczuć w rolę ofiary i serio myślały że to „tylko wygłupy” albo same chociażby podświadomie popierały oprawców. Później dla wielu te „tylko wygłupy” kończyły się traumami do końca życia albo samowylogowaniem się ze świata;
-będąc w związku facet nie może okazywać słabości i wie to każdy, kto tak zrobił albo zna kogoś, kto to przeżył – jak popłaczesz się przy partnerce, albo ciężko zachorujesz i nie daj Boże stracisz pracę czy sam zmienisz na gorzej płatną z powodu chociażby wypalenia zawodowego, to jest duża szansa, że szybko od ciebie odejdzie;

Brak honoru:
-kobieta gorzej przeżywa odkrycie zdrady, niż samą zdradę;
-kobiety znacznie rzadziej przyznają się otwarcie do błędu – najlepiej widać to podczas wypadków drogowych, gdzie „wszyscy są wini tylko nie ona” – kto miał kolizję z winy kobiety ten wie o co chodzi, ja miałem kilka i zawsze było zrzucanie winy jak nie na mnie, to na warunki czy auto;

Brak godności:
-popytajcie kolegów, co robią młode Polki za granicą albo nawet na studiach, wiele prostytutek nie robi za pieniądze tego, co nasze witaminki za darmo.
-„afera” z klockami w Dubaju pokazała, jak bardzo szanuje się płeć przeciwna;

Brak wierności:
-gdy kobieta znajdzie „lepszą opcję” to potrafi z dnia na dzień zakończyć wieloletni związek. Mężczyzna podobnie, ALE jak facet znajduje lepszą – czy to do nowego związku czy romansu, to musi być naprawdę ze ścisłej topki, podczas gdy KAŻDA kobieta ZAWSZE znajdzie setki jak nie tysiące chętnych w swojej okolicy – niedawno był filmik, na którym żona przyznaje się, że zdradziła męża z dwudziestoma kilkoma facetami. Jak myślicie, ile jest takich, co zrobiły podobnie? A ilu jest takich facetów – o ile w ogóle w Polsce jest jakiś mąż, który w rok zdradził żonę z 20+ kobietami…
-największe „przyjaciółki” potrafią obrabiać sobie dupę jak najgorsi wrogowie za plecami, więc tu nie chodzi tylko o wierność seksualną ale również i koleżeńską, szczególnie jeśli próbują poderwać tego samego faceta;
-to nie przypadek, że najbardziej popularną i najczęściej cytowaną sceną z filmu „chłopaki nie płaczą” jest „I bym teraz, ku*wa nie miał ręki”;

Brak ciężkiej pracy:
-nawet jak kobieta pracuje ciężko, fizycznie to 8h i fajrant, tymczasem wielu facetów potrafi robić po 8-10h u Janusza a potem jeszcze do upadłego przy domu;
-mężczyźni odpowiadają za 70-75% PKB, ponieważ znacznie częściej pracują w gospodarce, robią więcej nadgodzin, prowadzą więcej JDG i tak dalej – kobieta jak pracuje, to albo lekka fizyczna praca przy taśmie/pakowaniu, albo w biurze czy urzędzie;
-po wejściu 500+ oraz wprowadzeniu dziesiątek „gównokierunków” na studiach bierność zawodowa młodych kobiet poleciała na łeb na szyję, w zależności od gminy dochodzi nawet do 40-50%; sam znam kobiety, które mając 35 lat mają przepracowane mniej niż 3 albo nawet i nic, bo po maturze ciąża, potem 2-3 kolejne no i życie jako „mama na pełen etat” gdzie wszystko i tak robią maszyny (pralka, zmywarka, rumba, termomix), podczas gdy ich partnerzy potrafią pracować 60+h tygodniowo, nie mówiąc już o tym że i tak znajdują czas i siły na pomoc przy domu;

Tu nie chodzi o to, żeby mniej lub bardziej bezpodstawnie ubliżać „wszystkim kobietom, nawet własnej matce i babce” i się wyżywać, tylko aby pokazać, jak bardzo zakłamany jest obraz kobiet – SZCZEGÓLNIE w polskim społeczeństwie.

W Polsce kobiety są święte, a potem czyta się nagłówki w stylu:

„Zdradziła męża z kilkoma mężczyznami, gdy się dowiedział zabiła siebie i swoje dzieci.”

I jeszcze miliony komentarzy od innych kobiet, że to wina tego faceta…

P.S. w Polsce nie ma już żadnego prawa, zwyczaju czy tradycji, w której mężczyzna byłby na uprzywilejowanej pozycji. Chłop ma dużo pracować, dużo robić przy domu, nigdy nie okazywać słabości, ustępować kobietom, bronić kraju w razie wojny – nawet jak nie chce – no i umrzeć młodo, aby za mocno nie obciążać ZUS’u i NFZ’tu.

Jeśli ktoś zna JAKIEKOLWIEK zalety bycia facetem w Polsce (a nie zalety bycia biologicznym facetem, takie jak brak okresu) to chętnie poczytam ????

Zapraszam do dyskusji.

#p0lka #blackpill #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #polska
wqeqwfsafasdfasd - Chciałbym odnieść się w szerszy sposób do tej napisanej półżartem-...

źródło: aa1f61311d0ea02ad479f7357545832d,780,0,0,0

Pobierz
  • 77
@wqeqwfsafasdfasd:
Wina jest obopólna. większość facetów (źródło: instytut danych z dupy) to je*ani spermiarze. Załóż sobie fake konto na tinderze albo portalu typu fotka.pl, daj zdjęcie typowego pustaka albo ulańca. Zobaczysz, że codziennie będziesz dostawał dziesiątki wiadomości na priv i setki polubień/serduszek/przesunięć w prawo i innych tego typu spraw. Dziesiątki wiadomości typu "MMMMM", "ALE JESTEŚ PIĘKNA", "CHCESZ SIĘ SPOTKAĆ NA SEX????". p0lki od dziecka są hołubione jako księżniczki, najpiękniejsze, najcudowniejsze, bo
Z prześladowcą to ja sobie poradzę,


@murmurlrl: Wy przegrywy to zawsze z mężczyznami sobie radzicie, ale jednak topione głowy w kiblu macie i to wina nauczycielek, systemu, nigdy mężczyzn.

Ja wiem, jakby system dał ci broń to byś rozstrzelał, ale system jest jaki jest, pewnie z winy kobiet. Nigdy mężczyzn którzy zdecydowali o takim systemie. I takiej sprawczości kobiet i temu że tępione są ofiary. Bo słaby ma ginąć. Taki system.
p0lki od dziecka są hołubione jako księżniczki, najpiękniejsze, najcudowniejsze


@Horkheimer:

To prawda - dzieje się tak, ponieważ kobiet w wieku 18-35 jest znacznie, znacznie mniej niż panów w wieku 18-70 którzy próbują do nich uderzać :)

Niemniej nawet bez tego widać chłodną kalkulację - wystarczy, że znajdzie się lepszy/ciekawszy kandydat i po związku.

Najgorzej jest z tymi, co mają chłopaka w PL a jadą na erazmus czy coś :(
@wqeqwfsafasdfasd: Tak byłem, i teraz też jestem. Ja sobie zdaje doskonale sprawę z tego jak to wygląda. Gdybym sam pewnych rzeczy nie doświadczył to nie byłbym na tych tagach. Aczkolwiek moje zdanie jest takie, że jest to możliwe żeby znaleźć kogoś z kim można będzie stworzyć normalna relacje. Mając tą wiedzę jaką mam myślę że łatwiej jest dostrzec red flagi. Na pewno jest ogrom kobiet takich jak to opisałeś ale ze
@nowywinternetach: Co ty do mnie piszesz, urojeńcu? XD
Napisałem Ci dokładnie jak to wyglądało w mojej sytuacji. Łeb w kiblu to chyba tobie jakiś silniejszy kolega spuszczał, bo wypłukało resztki szarych komórek.
Możesz ze swoimi teoriami nie mającymi podstawy w prawdziwym życiu wrócić do swojej jamy, tam najlepiej trochę pomedytować i zastanowić się nad swoim zachowaniem. Potem dobrze Ci zrobi spacer na świeżym powietrzu i może zapytanie kogoś jak wygląda prawdziwe
@murmurlrl: Ja tylko bronię nauczycieli, bo wiem jaka to ciężka praca, ile zmagań z patologią w szkole i jak mało jest władzy, by jakoś pomóc i coś zmienić. To samo pielęgniarstwo. Gówno się dostaje, a obowiązki często większe od lekarzy-paniczów. Ja nie musze mieć nikogo w rodzinie żeby móc obronić tych którzy są niesprawiedliwie atakowani. A to właśnie robisz. Więc jak już pouczasz mnie o przewietrzeniu się to okej, ale musisz
ile zmagań z patologią w szkole


@nowywinternetach:

Tu jest problem - nie powinno być żadnych zmagań. Telefon na straż miejską czy policję i wywózka w kajdankach do rodziców do pracy czy do domu jeśli bezrobotni. Jedna taka akcja i byłby spokój (oraz tyłek w bordowym kolorze).

NAJWIĘKSZY grzech tego kraju, to zamykanie patusów z normalnymi dziećmi przez co część kończy z traumami a całość klasy ma znacznie zaniżony poziom.
NAJWIĘKSZY grzech tego kraju, to zamykanie patusów z normalnymi dziećmi przez co część kończy z traumami a całość klasy ma znacznie zaniżony poziom.


@wqeqwfsafasdfasd: Zupełnie jak w wojsku i wszędzie. Tu się możemy zgodzić. Ale wiesz kto rządzi? No przez całe wieki ten system wymyślali mężczyźni i mężczyźni głosują za tym co jest. Czas polityków o to gnębić. Niech coś robią z patusami gdziekolwiek się nie znajdą.

Ale jakoś cisza...

.
wtf?


@Dilmun: Gość mówi że dziecko by wróciło z bordowym tyłkiem niby od rodziców? Tak to zrozumiałem. Nie musi, bo rodzic patus wcale nie musi wymierzać kary dziecku patusowi. Przeciwnie, rodzic patus uczy często patusa patologii.
@nowywinternetach: przeczytałem, ale to ty piszesz, że rodzic być może nie uderzy patusa ponieważ sam nim jest. Co najmniej dziwna odpowiedź nawet w kontekście.
No i w odpowiedzi do mnie zestawiasz jako przeciwieństwa bicie dziecka z uczeniem patologii. no więc otwarcie: jesteś zwolennikiem kar cielesnych, czy nie?
To powinieneś się leczyć - tacy jak ty często kończą na sznurze ( ͡° ʖ̯ ͡°)


W życiu cywilizowanego człowieka przede wszystkim powinno skupić się na tym, aby życie było lekkie - aby człowiek miał co jeść, gdzie spać i był zdrowy a potem można szukać "rozrywek ekstremalnych".


Życie na zasadzie "jest ciężko ale jest fajnie, jestem facetem i nie boję się spać na ulicy dogorywając na raka