Wpis z mikrobloga

Do osób które notoryczne zapominają która szafkę mają w szatni na #silownia i grzebią ciągle ludzie w klodkach

Tak ciężko wam położyć buty na szafce żeby pamiętać gdzie ja macie? Moje słowo że nikt wam nie ukradnie używanych i spoconych butów ()

#mikrokoksy
Herato - Do osób które notoryczne zapominają która szafkę mają w szatni na #silownia ...

źródło: IMG_2127

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
nikt wam nie ukradnie używanych i spoconych butów


@Herato: oj żebyś się raz nie zdziwił, mówię z autopsji

niemniej jest są też inne sposoby, jakiś bohomaz na kłódce farbą albo korektorem, czy przywiązanie jakiejś wstążki, rzemyka czy czegokolwiek unikatowego
  • Odpowiedz
  • 0
@Catmmando: szafki na kłódki to raczej sieciowki gdzie masz kamery, nie dosyć że większość chodź na multi więc chyba łatwo zidentyfikować taką osobę?
  • Odpowiedz
@HIMARS: no to jest oczywiste ale ludzie potrafią mieć pamięć złotej rybki, szczególnie jak styrają się na siłowni, byłem raz świadkiem jak koleś nie pamiętał jaki miał kolor kłódki (miał kupioną kłódkę firmową sieciówki siłowni), czy zielona czy niebieska, znalazł jakąś i stwierdził, że to jego na pewno i z laską z recepcji takimi obcęgami wielkimi rozcinali kłódkę

okazało się, że to nie ta xD

potem przez pół godziny chyba 5
  • Odpowiedz
@Herato: nice try, #!$%@? mi dwie pary butów na siłowni bo zostawiłem pod szafką. Musiałem wracać w zimie w powerliftach do domu. Po za tym syfisz, już lepiej zostaw pod, czyli tam gdzie regularnie się sprząta.

Łatwiej zapisać nr szafki, jaki to problem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Herato Ostatnio próbuję szafkę otworzyć, wklepuje ten kod i nic i nic, ludzie patrzą jakbym się włamywał, mówię do gościa "hehe ktoś ma te sama kłodkę" po czym ide do tej obok i też nie umiem otworzyć i sobie myślę co jest, na 100% ta jest moja, ale jak na złość kod nie wchodzi. Świece w te dziurki od szafki i widzę moje rzeczy i znowu próbuję kod wklepać i nic XD
  • Odpowiedz
@Herato: mojemu ziomkowi ukradli buty, gdzie w srodku byla jeszcze wkladka ortopedyczna bo biedak ma jedna noge krotsza o kilka centow, stare wysluzone air maxy
  • Odpowiedz
Tak ciężko wam położyć buty na szafce żeby pamiętać gdzie ja macie? Moje słowo że nikt wam nie ukradnie używanych i spoconych butów ()


@Herato:
Nie wiem jak w twojej siłowni, ale w mojej regulamin mówi, że buty powinny znajdować się w szafce.
Lepiej przypiąć sobie girlandę do kłódeczki jak macie problem z jej znalezieniem/rozpoznaniem,
  • Odpowiedz