Wpis z mikrobloga

Jak ja kocham otwarte światy Bethesdy. Czy to Elder Scrolls czy Fallout ciągle mam chęć tam powrócić by poeksplorować te ogromne mapy pełne skrywających swe sekrety lokacji. Zajebiste jest to że są mody dzięki którym mamy alternatywny start - tworzymy postać a potem budzimy się gdzieś goli i weseli w świecie zamiast przechodzić po raz enty samouczek wprowadzający nas w kampanię fabularną. Nowa przygoda i totalna wolność!

#fallout4 #fallout #crpg #bethesda #gry
Larsberg - Jak ja kocham otwarte światy Bethesdy. Czy to Elder Scrolls czy Fallout ci...
  • 3
@Larsberg: po ograniu ostatnich #assassinscreed uważam że jednak Ubisoft robi lepsze otwarte światy. Mnie w otwartych światach od Bethesy denerwuje ta bliskość wszystkiego: rolnicy 100 metrów od bazy mutantów, a tuż zaraz gniazdo kretoszczurów... W Assasynie jednak trzeba było trochę podejść/podjechać aby zwiedzić kolejną lokację.
@Langus: Ubisoft? Światy pełne znaczników i pytajników? Ja czegoś takiego nienawidzę bo co to za eksploracja świata jak z góry wiesz gdzie jest coś ciekawego do odkrycia. Światy Bethesdy różnią się tym że sam musisz odkryć ciekawe lokacje i to jest prawdziwa eksploracja.