Wpis z mikrobloga

Skończyłem właśnie całą sage #wiedzmin. Czas zabrać się w końcu do serialu. nie oglądałem nie czytałem nic na jego temat, żeby czasem nie zobaczyć jakiegoś spojlera. Jakieś tam plakaty, obrazki czasem widziałem. ale nie zagłębiałem się.

Już nie mogę się doczekać tej ekranizacji. Pobyt Ciri w Kaer Morhen, szkolenie u Melite, rozwałka na Thanned. No i na pewno piękne kobiety Yennefer, Triss (ruda młoda adeptka z zielonymi oczami) czy Fringilla Vigo. Taka firma jak Netflix, z budżetem nieograniczonym, na pewno nakreciła ten serial jak należy. Taka Gra o tron, tylko od Polaka.

#sapkowski #netflix
zerthimon - Skończyłem właśnie całą sage #wiedzmin. Czas zabrać się w końcu do serial...

źródło: temp_file.png6144075994835136881

Pobierz
  • 45
@zerthimon: powiadają, że wszystko czego Netflix się dotknie zamienia się w gówno.
Coś się kończy, coś się zaczyna jednak klękanie przed czarnymi i turbo poprawność polityczna to Droga, z której się nie wraca.
Ludzie na wysokich stanowiskach myślą, że wszystko to Kwestia ceny i odpowiedni marketing wciśnie gówno każdemu...
cóż, jest w tym pewne Ziarno prawdy
ale wierz mi lub nie, wpierw odpal sobie polską adaptację z 2002, będzie to
@zerthimon Fajnie bajtujesz. Ale ok xD

Serial netflixa to gniot, lepiej by to może HBO zrobiło.
To chyba nie twoje zdjęcie z książkami bo akoś dziwnie się zaczynają chyba ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja Wieśka skończyłem 2 albo 3 miesiące temu, został straszny niedosyt a to dlatego że najpierw grałem, potem serial, a na końcu książki. Myślałem że w tych książkach dużo się będzie dziać, będą walki, potwory,