Wpis z mikrobloga

#partiamem #bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazprawakow #bekazlewactwa

A co to się staneło temu Metzenowi? Widzę, że pan Romek go ostro znokautował. Ogólnie pewnie to wielka sztuka nie jest, bo gdzie pojawia się, to dziennikarze wyjaśniają go bez problemu. To nie tik_tok albo spotkanie z wyznawcami na "piwie". Typowy przedstawiciel #partiamem

XD #polityka
Pobierz EmDeCe - #partiamem #bekazkonfederacji  #bekazpisu  #bekazprawakow #bekazlewactwa 

A...
źródło: temp_file.png3152500783456854203
  • 91
@vostok: mam nadzieję, że ten kolejny wysryw pozbawiony argumentacji merytorycznej oraz pełen bezpodstawnych oszczerstw pomógł ukoić twoją frustrację. Bo nic więcej ten komentarz nie mógł, może poza utwierdzeniem się ciebie w świecie twoich urojeń.

Gdybyś miał w głowie cokolwiek oleju, wiedziałbyś, że obrażanie innych ludzi nic nie daje i nie wygrywa dyskusji, ale to tylko sugeruje z jakiej warstwy społecznej pochodzisz i ewentualnie jaką edukację odebrałeś w życiu. Dlatego też rozumiem
@marv0oo: sranie z otwartymi drzwiami w publicznym WC też nielegalne nie jest ale u niektórych pozostawia niesmak. I mój instytut danych z dupy mówi, że to nie są jednostki na milion mieszkańców ale spora ilość potencjalnych wyborów których się traci chciwością. Ale przecież konfa to zawsze była zbieranina nienażartych karierowiczów więc niech żrą skoro legalne, na zdrowie. Mam nadzieję, że wyborcy konfy przestawią avatary na mordy klaunów jak już ich posłowie
@Chris_Karczynski: Zapomniałeś o najważniejszym - amnestia maturalna. Można było dostać maturę nie zdając jednego przedmiotu. Ilu mgr inż. się dzięki temu zrobiło... spytaj szefa, może nawet on się załapał.
@ReeceWithouterpoon:
Po pierwsze:

sranie z otwartymi drzwiami w publicznym WC też nielegalne nie

Publicznie rozbieranie się jest niezgodne z prawem, a do wysrania się musisz zdjąć gacie. Więc pudło
Po drugie: zamiast srać żarem, to wytłumacz mi logicznie co złego robi Memcen? Bo PiSiory wydają na jego usługi państwowe pieniądze? Co to go ma obchodzić, jak wszystko dzieje się zgodnie z prawem? Celem prowadzenia działalności gospodarczej jest zarobek i to właśnie
Glupi jestes, ze nie potrafisz znalezc odpowiedzi?


@Kaeltas @qwenti: ja znalazłem tylko fragment odpowiedzi w którym napisał że nie wie. Trochę słabo jak na kogoś kto prowadzi kancelarię podatkową. I to jest dopiero odpowiedź po liście Giertycha.
@marv0oo:
Pominę kwestię srania w majty... więc to Ty się mylisz ;)
A zrozumiesz, że W #!$%@? LUDZI nie akceptuje takiego tłumaczenia I #!$%@?, bo jest to dla nich NIEETYCZNE jak dla niektórych nie podlega dyskusji, że Maryja jest królową Polski?
Branie publicznej forsy od polityków będąc aspirującym politykiem jest pierwszym krokiem do korupcji, a w tym przypadku dodatkowo może być (i będzie) odbierane negatywnie przez potencjalnych wyborców kiedy gość kreuje
A zrozumiesz, że W #!$%@? LUDZI nie akceptuje takiego tłumaczenia


@ReeceWithouterpoon: ja mam to w dupie gościu. Ja to ja i ja chcę wiedzieć - co w tym jest złego?

bo jest to dla nich NIEETYCZNE

ALE #!$%@? DLACZEGO? XD

jak dla niektórych nie podlega dyskusji, że Maryja jest królową Polski?

Fanatyzm religijny mnie mało obchodzi

Branie publicznej forsy od polityków będąc aspirującym politykiem jest pierwszym krokiem do korupcji

Bo? Korupcja