Wpis z mikrobloga

#partiamem #bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazprawakow #bekazlewactwa

A co to się staneło temu Metzenowi? Widzę, że pan Romek go ostro znokautował. Ogólnie pewnie to wielka sztuka nie jest, bo gdzie pojawia się, to dziennikarze wyjaśniają go bez problemu. To nie tik_tok albo spotkanie z wyznawcami na "piwie". Typowy przedstawiciel #partiamem

XD #polityka
Pobierz EmDeCe - #partiamem #bekazkonfederacji  #bekazpisu  #bekazprawakow #bekazlewactwa 

A...
źródło: temp_file.png3152500783456854203
  • 91
buhahahaha, boziu ale brednie. Koleś porozglądaj się dookoła i przestań udawać idiotę. zobacz na jakim świecie żyjesz, bo te twoje wypociny mogłyby mieć sens tam gdzie są przestrzegane zasady, a nie w kraju gdzie jakakolwiek moralność, zasady i prawo są tylko luźnymi sugestiami.

Zgłosić do prokuratury, buhahaha, już chyba nic głupszego dzisiaj nie przeczytam, dosłownie co akapit to bije tragikomedia z tych wypocin...


@vostok: tak jak myślałem, nie masz argumentów, potrafisz
się tylko zesrać


@TurnerTheBurner: co ty tak z tym sraniem? Kryptokoprofilia, czy jak?
Po prostu wypisujesz farmazony, jak jakiś odklejeniec. Polska obecnie to kraj w którym witek bezpodstawnie potrafi unieważniać głosowania, gdzie prokuratura jest centralnie sterowana, media rządowe zakłamują rzeczywistość, a firemka która ma tydzień dostaje milionowe dofinansowania, które by przeszły gdyby tego nie nagłaśniano. Itp itd długo by wyliczać
Za to takie omnibusy jak ty uważają, wszystko jest cacy.
Niezłe
Mentzen to nie Kukiz który w rok zainteresował się polityka żeby dorwac się do koryta.


@Chris_Karczynski: Ale schemat działania jest u nich ten sam. Dokładnie ten sam. Przecież ludzie od kukiza już siedzą w konfederacji xD

P.S. Program mają bardzo podobny xD

w ktorym miejscu go znokautowal? XD


@qwenti:W tym w którym poprosił go o odpowiedź.

Wystarczy wygłaszać bogobojne hasła i nacjonalistyczne żeby mieć poparcie.


@Ama-gi: i teraz to
to ten sam Giertych który jak był ministrem edukacji czy tam szkolnictwa w ramach walki z przemocą między uczniami nakazał noszenie gówno mundurków które kosztowały 40 zł i niczego nie zmieniły a potem i tak zostały wycofane?

Kto zarobił na szyciu ten zarobił.


@Chris_Karczynski: Pomysł mundurków był, powiedzmy, kontrowersyjny, bo ma wiele wad, ale jednak ma też jakieś zalety i jest nad czym dyskutować. Jeśli to główny zarzut wobec niego, to
@Chris_Karczynski: Mundurki z założenia mają sprawiać iż odrazu wiadomo że to uczeń szkoły X, więc jak reprezentujesz skołe to wiadomo odrazu jaką + w teori mają zmniejszać wykluczenie społeczne spowodowane setkami marek ""premium"" którymi to dzieciaki się flexują. Moim zdaniem mundurek nie ale dresscode tak (dresscode który pozwala ci się ubierać w cokolwiek chcesz o ile ciuch nie ma #!$%@? logo na pół koszulki)
co ty tak z tym sraniem? Kryptokoprofilia, czy jak?

Z twoich ust wychodzi gówno, nie z moich. Po prostu to najbliższe określenie z jakim kojarzą mi się twoje wypwiedzi.

Po prostu wypisujesz farmazony, jak jakiś odklejeniec.

Brak argumentacji. Opinia.

Polska obecnie to kraj w którym witek bezpodstawnie potrafi unieważniać głosowania, gdzie prokuratura jest centralnie sterowana, media rządowe zakłamują rzeczywistość, a firemka która ma tydzień dostaje milionowe dofinansowania, które by przeszły gdyby tego
Ale #!$%@?. Może budowę drogi/ remont też nie powinna przeprowadzać prywatna firma, bo to moralnie nieetyczne? xD


@Nowystaryziel: Podałem rzeczowe argumenty jak powinna wyglądać realizacja zleceń publicznych przez prywatne firmy. Jak mi pokażesz, gdzie napisałem, że prywatna firma nie powinna przeprowadzać budowy/remontów dróg publicznych, to oficjalnie się przyznam, że "#!$%@?ę głupoty".

Jak nie znajdziesz czegoś takiego - czy jesteś w stanie się zrewanżować tym samym?

Poniżej podpowiedź ( ͡°
Szczerze to chyba zagłosuję na konfederację, bo już po samych sondażach tak wam dupa pęka i ten zalew trolli antykonfederackich tutaj wysypał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nowystaryziel: To widzę już sobie pogadaliśmy na poruszony temat zamówień publicznych - merytorycznie, że ho-ho ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Z drugiej strony
@TurnerTheBurner: przyznaj że to ty capnąłeś ten etacik u metzena za 3k brutto i teraz usilnie dupkę konfie liżesz w internetach, żeby sławuś dał tą stówkę podwyżki, co?
Bo innego wyjaśnienia nie widzę na ten twój zaślepiony otoczeniem, bezkrytyczny, pseudomerytoryczny bełkot wybielający sławusia, który jedyne co wystękał merytorycznego to to, że morawiecki ma abonament w netfliksie.
Niezłych wyborców sobie konfa kompletuje, nie ma co...
dresscode który pozwala ci się ubierać w cokolwiek chcesz o ile ciuch nie ma #!$%@? logo na pół koszulki


@CabalEnjoyer: to drogie/modne ciuchy można poznać tylko po napisie na koszulce? Moda się co chwile zmienia i chociażby co chwile są modne spodnie na zmianę wąskie, szerokie, z wysokim stanem, z niskim, jasne, ciemne. I wiele dzieciaków ulega presji żeby mieć akurat te spodnie itd, które teraz są na topie. Wiec dresacode
@IlawaNidzica: Uwierz mi że głównym punktem wykluczenia społecznego są dzieciaki latające w drogich butach i ciuchach z wielkim logiem bo tu chodzi o szpan marką i jej dany styl nadruku (np. logo supreme, typowe dla off-white wzorki etc.) a nie krój. Żaden dzieciak czy nastolatek nie będzie patrzał specjalnie na krój a na to czy to wygląda fajnie i czy ma logo firmy bo jak on płaci 800pln to musi mieć
@CabalEnjoyer: może u dziewczyn jest inaczej. Dla dziewczyn teraz tez są ciuchy z logiem na pół pleców? Za moich czasów były one gładkie ale i tak było wiadomo, które są drogie. Podejrzewam ze teraz tez i bez loga widać które sa hitem tiktoka i wcale nie tak łatwo jakąś podróbkę znaleźć
@aarahon:

On zadał pytanie. Zwykłe pytanie. To Mentzen nie chce na nie odpowiedzieć Giertychowi. Wystarczyło powiedzieć nie.


Glupi jestes, ze nie potrafisz znalezc odpowiedzi? Mi to zajelo 30 sekund.
Z resztą jest pewnie zaczepiany dziesiatki razy dziennie, wiec nic dziwnego nie byloby jakby nie odpowiadal na podobne wysrywy.
@IlawaNidzica: Dobrych podróbek masz mase ale nie mówimy tu o tureckich bazarach a o chinolach idących w myśl zasady jak inni nie moga dostarczyć to oni będą mogli, i masz całe grupy ludzi na reddicie (r/fashionreps) gdzie szukają najbardziej 1:1 podróbek. Co do loga, jedyny powód dla którego owe marki produkują rzeczy z logiem na całą koszulke to fakt iż ludzie wykorzystują to na pokazanie statusu danej osoby, a i tak
@EmDeCe: przecież mu odpisał. Nawet Ci wytnę fragment z konkretnie odpowiedzią a nie wstępem

Skupiamy się na małych firmach, nie na korporacjach, czy spółkach Skarbu Państwa. Nie jestem w stanie z całą pewnością zaprzeczyć, że któraś z tych tysięcy firm nie należy do kogoś, kto ma jakieś powiązania z rządem. Wynika to ze skali mojej działalności. Wedle mojej wiedzy, nie obsługujemy żadnej takiej firmy. Jeżeli nawet (w co wątpię) znalazłaby się