Wpis z mikrobloga

Jak mnie śmieszą wszyscy specjaliści z mirko na temat #modameska #ubierajsiezwykopem Jacy to oni nie są #!$%@? wszechwiedzący i tylko oni ubierają się prawilnie. A pewnie wyglądają jak każdy manekin z wystaw sklepowych, bez własnego gustu tylko to co podpowie im jakiś znany blogger. W centrum handlowym chodzi taki i wygląda jak 100 innych ofiar mody którzy chodzą dookoła. Osoby które się pytają w co się ubrać lub wrzucają swoje zdjęcia z prośbą o ocenę też muszą być w #!$%@? zakompleksione skoro potrzebują od obcych osób usłyszeć jak wyglądają. Prędzej umrę niż poradzę się jakiejś stron www/obcej osoby/pani ze sklepu czy dobrze w czymś wyglądam. Nawet mój kochany #rozowypasek wie, że tylko w wyjątkowych okolicznościach spytam się jej/lub ona mi doradzi czy wypada w tym iść (głównie jakaś ważna impreza/rozmowa itp.).

#ulzylomi #bekazmody #oswiadczenie
  • 22
  • Odpowiedz
Osoby które się pytają w co się ubrać lub wrzucają swoje zdjęcia z prośbą o ocenę też muszą być w #!$%@? zakompleksione skoro potrzebują od obcych osób usłyszeć jak wyglądają. Prędzej umrę niż poradzę się jakiejś stron www/obcej osoby/pani ze sklepu czy dobrze w czymś wyglądam.


@Nizki: spoko ale nikogo spod #ubierajsiezwykopem to nie interesi, jak chcesz to #modameska sobie spamuj


  • Odpowiedz
@Nizki: no i się nie doczekamy. Wmawiasz nam kompleksy tylko dlatego, ze rozmawiamy między sobą o ubiorzę? Nie biegamy po innych tagach i nie piszemy "EE #!$%@? BURAKI W CHINSKICH MAJTKACH BEKA Z WAS XDD".

Widocznie jesteś zakompleksionym pajacem, który dostaje bólu dupy bo ktoś robi coś inaczej niż ty. Coś ci widocznie boli bo w innym przypadku kompletnie olałbyś ten tag i ludzi tutaj piszących.
  • Odpowiedz
@wrednota: no widzisz. Fajnie jak w życiu coś potrafi rozśmieszać, co nie ? :>

@chapeaunoir: Czy ja kogoś wyzwałem tak jak Ty mnie od pajaca ? Po prostu stwierdzam, że śmieszą mnie wszyscy "znawcy" mody którzy doradzają innym jak się ubierać. Pewnie większość tych znawców czy cały czas blogi inny, a Ci jeszcze innych a tmaci dopiero co obejrzeli najnowszy pokaz mody. Do tego nigdy nie rozumiałem i
Nizki - @wrednota: no widzisz. Fajnie jak w życiu coś potrafi rozśmieszać, co nie ? :...

źródło: comment_tVPCIDasKiekjHDDKwPSxsWdNDGVlaU3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nizki: Gdyby cie śmieszli znawcy mody to raczej niemiałbyś bólu dupy? W ogóle o czym ty bełkoczesz? Jakie pokazy mody? Nie masz pojęcia o tym tagu wiec nie wiem po co zabierasz głos ignorancie...
  • Odpowiedz
@Nizki: Tak w skrócie o co chodzi z modą dla zwykłych zjadaczy chleba, czyli nas. Ogromne marki odzieżowe kopiują pomysły z fashion weeków - na podstawie tego zdjęcia dajmy na to - uszyją żółte koszule, granatowe swetry i bluzy we wzory. "To co jest modne" wymyślają sami projektanci na podstawie różnego rodzaju "inspiracji", a projektantów jest tak dużo, że wybiera się dominujący trend czyli np kolor lub wzór, potem szyją
  • Odpowiedz
@Nizki: no i bardzo podoba mi się twój mindset typu jestem najmenszczym z menszczyzn, jeśli nie mam dziewczyny to na pewno ich wina, bo są tępe i głupie, a nie tego że #!$%@? ode mnie rybą, dymie jak kombinat w Norylsku i noszę się jak cebulak
  • Odpowiedz