Wpis z mikrobloga

@different___: Jeśli nie masz mocnej odklejki to po okresie próbnym gdzie jesteś na tzw oddziale zamkniętym nie ma się telefonu. Jeśli będzie się ogarniętym to po zależy od osoby 3-5 dniach, przerzucają Cię na otwarty i tam możesz mieć telefon, tablet myślę, że i laptop można mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Anunnaki: @different___ oczywiście, że można mieć telefon na zamkniętym. Jedynym ograniczeniem jest ładowarka. Może być tylko na krótkim kablu. Mało kto o tym wie za nim tam trafi dla tego można ładować telefon przez noc w pokoju depozytowym. To samo z maszynkami do golenia i nawet laptopami. Nie wiem skąd bierzecie takie bzdury. Jedyne miejsce gdzie nie można to izolatka bo tam zabierają Ci wszystko.
@bylemkeidyskrolem: Widać zależy od szpitala w takim razie. Mam znajomego co był kilka razy w psychiatryku i mi opowiadał, że zawszę zabierali podczas przyjęcia telefon, maszynki, ostre rzeczy, szklane kubki itp. Wpierw zawszę był na obserwacji przez te kilka dni na zamkniętym, gdzie jeśli się chciało zadzwonić to telefon był na holu u ochrony. Jeśli nie sprawiało się problemu po paru dniach przechodziłeś na otwarty gdzie zwracali Ci wszystko, miałeś dostęp
@different___: tak się składa, ze w zeszłym roku spędziłem trochę czasu w takim miejscu i to na oddziale zamkniętym i wiem o czym mowie.
@Anunnaki wszystko o czym mówisz to prawda. Dodałbym jeszcze pasek od spodni, sznurówki i przybory kosmetyczne takie jak pęsetka ale jednak telefon można mieć.
Prawie cały oddział jest pod kamerami i mowie tu o salach i korytarzach. Wyjątkiem są sale dla "wychodzących" które nie są nadzorowane. Także