Wpis z mikrobloga

@anatolyyakobson: Już to pisałem parę "postów" temu. Emigracja to mocno indywidualna sprawa - nie można wprost pisać, że "warto" czy "nie warto". Sam sobie musisz odpowiedzieć na wiele pytań i przeanalizować co możesz zyskać co stracić. Na pewno emigracja to nie tylko szansa, ale również możliwość wbicia sobie gwoździa do trumny. Ludzie mają różne życie, różne potrzebny, ambicje, możliwości, problemy. Dodatkowo emigrować można do różnych krajów. Nie ma możliwości odpowiedzi wprost
Warto jechać na #emigracja w wieku 34 lat? Nie wiem czy nie jestem za stary


@anatolyyakobson: Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy warto jechać na emigrację w wieku 34 lat, ponieważ decyzja ta zależy od wielu czynników, takich jak Twoje cele, sytuacja życiowa, preferencje, umiejętności, zasoby finansowe, rodzina i wiele innych.
W wieku 34 lat jesteś w wieku, w którym wiele osób podejmuje decyzje o zmianie kariery lub stylu życia,
@anatolyyakobson: też pytanie co tam będziesz robić, magazyn czy szklarnia to słaba opcja bo nawet języka nie da się poćwiczyć. jak masz zawód a w kraju masz poniżej średniej to warto nawet i po 50. Sam mam 33 i dostałem pracę na fajnych warunkach za więcej niż w pl ale w euro. Tylko egzamin zdać i badania przejść pod koniec maja.