Wpis z mikrobloga

Jak ktoś się zastanawiał jakim cudem w Polsce w czasie II WW mogli być ludzie którzy popierali Hitlera i mordowali Żydów w SS to marsz antyukraiński dzisiejszy pokazuje nam, że zawsze są takie glisty w społeczeństwie niestety

#wojna #ukraina #polska #rosja
  • 38
  • Odpowiedz
Na tym polega demokracja, że możesz z najgłupszym transparentami maszerować.


@WojciechM-ce: Demokracja polega również na tym, że może sobie mieć opinie o protestujących jaką chce. xD

A widząc podejście rządzących i mediów do sprawy ukraińskiej, człowiek ma flashbacki z covida. Z początkowej akceptacji, do pewnych środków, weszło zmęczenie materiału, do powolnych protestów i niechęci, lub nawet jej braku i oporu. Jesteśmy już raczej, w przedostatniej fazie. Jak ze szczepionkami. Jeszcze 5 czołgów, 10 samolotów i 3 mld dolarów dolarów dla oligarchów i już pokonamy Putina i wrócimy do normalności, ale póki co gowno widać na
  • Odpowiedz
@mial85: Tl;DR demokracja kończy się tam, gdzie ktoś ma inne poglądy od moich xDDD. Masz wschodnią zamordystyczną mentalność, idealnie nadajesz się do wysłania do Donbasu. Slava Ukrainie!!! Ale mnie w to nie mieszaj pls.
  • Odpowiedz
@mial85: to jest niezły fikoł, bo akurat nikt w Polsce nie współpracował z nazistami tak jak we Francji, Norwegii czy nomen omen ... Ukrainie. Dlatego, bo sami naziści traktowali Polaków jak podludzi i współpraca to mogła być jedynie niewolnicza (jak kobieta prześpi się z facetem by ten nie zabił jej męża to jest wg prawa gwałt, a nie współpraca). #!$%@?ło ci od nienawiści do tych onuc i zakłamujesz polską historię.
  • Odpowiedz
@mial85: Byłem na majówce z 10 Ukraińcami jako jedyny Polak. Każdy z nich krytykował przyjezdnych Ukraińców - ogólnie, że przyjechało bydło. Część z nich pracuje w organizacjach pomagającym Ukraińcom. Każdy z dniach mi mówi, że ich rozczeniowość wywala poza skalę nawet wyżej niż p0lki madki, wszystko tłumacza wojną aby maksymalnie wykorzystać sytuację, czasem nawet szantażują. Ogólnie jest im wstyd i martwią się, że teraz zostanie do niech przyklejona łatka rozczeniowości
  • Odpowiedz
@mial85: Ludzie są po prostu głupi. Ja w pełni rozumiem to że ktoś może nie lubić Ukraińców bo sam ich nie lubię. Ale jednocześnie rozumiem że jeżeli Ukraina przegra to będzie ich u nas więcej.
  • Odpowiedz
ukraincy to nie są z tego narodu, który ściśle wspópracował z niemieckimi nazistami i komunistycznymi bolszewikami, którzy nam wyrządzili wiele cierpienia zresztą jak sami ukraincy? XDDDDDDDDDD


@ElMurano: I z tego samego który też walczył z nimi. Generalnie byli używani przez każdych i wszędzie. Także przez PL przez kilkaset lat.
  • Odpowiedz
@mial85: byly o wiele gorsze glisty mendy i wszy mianowicie ci co popierali bolszewizm i kolaborowali z sowietami az do upadku komuny. Nie rozumiem czemu nie zostali wszyscy rozstrzelani za popieranie najbardziej zbrodniczej ideologii w dziejach ludzkosci.
  • Odpowiedz
@mial85: bardziej bym określił że jeśli ktoś się zastanawiał jak można było popierać wtedy Hitlera itd to niech teraz spojrzy na wyniki wyborów w Polsce w ostatnich latach.
  • Odpowiedz