Wpis z mikrobloga

ukraincy to nie są z tego narodu, który ściśle wspópracował z niemieckimi nazistami i komunistycznymi bolszewikami, którzy nam wyrządzili wiele cierpienia zresztą jak sami ukraincy? XDDDDDDDDDD


@ElMurano: Wow, naziści mieli kolaborantów na zajętych ziemiach, coś nieprawdopodobnego, jak to się mogło stać?
Związek radziecki też miał swoich ludzi w Polsce, na Ukrainie, w Niemczech, w Czechach, no niesamowite.
  • 1
@ElMurano: jak zauważyłem, byli i Polacy którzy współpracowali z nazistami i inne narody, nie chodzi o to żeby się obrzucać na to kto z kim, kiedy współpracować a bardziej o pokazanie mechanizmu, że takie coś jak współpraca z wrogiem niestety ma miejsce
@mial85: ja #!$%@? i 60 hrywien wpadło. Na tym polega demokracja, że możesz z najgłupszym transparentami maszerować. Jak ci się nie podobają marsze w wolnym kraju, to hajs i mieszkanie czeka na ciebie, do końca życia w Mińsku mordo. A widząc podejście rządzących i mediów do sprawy ukraińskiej, człowiek ma flashbacki z covida. Z początkowej akceptacji, do pewnych środków, weszło zmęczenie materiału, do powolnych protestów i niechęci, lub nawet jej braku
  • 18
@WojciechM-ce: chyba tobie wpadło 600 rubli kacapski pomiocie, demokracja i wolność kończy się tam gdzie zaczyna się podżeganie do nienawiści względem narodu ukraińskiego i amerykańskiego i wspieranie agresora w wojnie, a mieszkanie w dyktaturze która pluje jadem na polskość i Polaków i niszczy groby naszych bohaterów narodowych mnie nie interesuje, musiałbym być takim ruskim sprzedawczykiem jak ty, a porównywanie ostrzejszego wirusa grypy i głupiej reakcji rządu, do agresji rosyjskiej i planów
. Na tym polega demokracja, że możesz z najgłupszym transparentami maszerować.


@WojciechM-ce: oczywiście że nie, szkoda że nie miałeś okazji dowiedzieć się czym jest demokracja zanim zrobiłeś z siebie błazna.

Jak ci się nie podobają marsze w wolnym kraju, to hajs i mieszkanie czeka na ciebie, do końca życia w Mińsku mordo.


@WojciechM-ce: xD
@mial85: onuco ruska xD #!$%@? amerykańskich analityków i doradców obchodzi twoje podejście do wojny i tego co jest #!$%@?ństwem, a co nie. Światowy szeryf, stracił jakąkolwiek wiarygodność po, Iraku, Afganistanie i sprawie Kurdów. Gdyby im zależało na wygraniu z Rosja, ukraińskimi, rekami to by im dawno wysyłali to co mają, a nie wysługiwały się chłopcami na posyłki, jakimi są kraje sąsiadujące z Ukrainą. Ruski sprzedawczyk, jest takim samym śmieciem, jak typ
  • 9
@WojciechM-ce: Ojoj ale się pięknie zesrałeś, miód dla oczu, dobrze że rosyjski niedźwiedź nie stracił na wiarygodności mając problem zdobyć sklep ogrodniczy w Bachmucie, widzisz ja przynajmniej wiem co reprezentuję, ty natomiast wspierasz ruskie larwy wierząc, że reprezentujesz jakąś mityczną trzecią drogę, której nie ma, Polska zawsze znajdowała się i znajduje się w strefie styku zachodu i wschodu i tak czy inaczej musimy wybrać jedno albo drugie, ja też bym wolał
@mial85: Ja #!$%@? xD jakim dobrym sojusznikiem. Silosy na zboże stoją,? Jakaś kasa, za nasz sprzęt przekazany za Ukrainę? Jakieś lepsze kontrakty, albo przyspieszone dostawy amerykańskiego sprzetu? Czy wielki amerykański ch00j w dupę, ale za to ładne obrazki jak Biden przyjeżdża do polski? Bo jk narazie wyglada to na spełnianie amerykańskich zachcianek, bez jakichkolwiek oczekiwań w zamian. Amerykanie są daleko, a tymczasem zamiast budować podstawy realnego sojuszu na kontynencie, jedynym miejscem,
  • 6
@WojciechM-ce: To że nie ma kasy za sprzęt i lepszych kontraktów to wina rządu i tego że nie potrafią negocjować i ich zdolności w relacjach międzynarodowych są zerowe a to nie jest wina USA tylko nas że daliśmy się kupić za nasze własne pieniądze, pobiegliśta do urny głosować na PiS za 500 plus to teraz pretensje do siebie proszę mieć, USA jest naszym sojusznikiem ale partnerstwo nie polega na tym że