Wpis z mikrobloga

@Kempes: tfu na propagatorów strachu przed wojną i antypolskie mordy straszące ruskimi chamami. Kto myśli, że Rosja mogłaby zaatakować Polskę ten jest głąbem do kwadratu
  • Odpowiedz
@Kempes: jak tak ci to przeszkadza to zrób swoją manifestacje z flagami ukrainy(nie tylko tymi żółto-niebieskimi) i przejdź sie po jakimś mieście,Polska to wolny kraj każdy sobie może robić jakieś manifestacje,nie to co u was na ukrainie postsowieckie państewko gdzie człowiek nie może mieć swojego zdania
  • Odpowiedz
via Android
  • 46
@OHV1234 A co się tak odpaliłeś, kacapie? Zabraniam im maszerować czy tylko ich wyśmiewam? Polskiego pisanego nie rozumiesz, Saszka? Poproś swojego oficera prowadzącego o dodatkowe lekcje polskiego.
  • Odpowiedz
@Kempes: proinwazyjni sadyści nawet się nie zająkną, by wytrzeć sobie mordę hasłem "pokój" jednocześnie popierając agresora - pod którego ambasadę nawet nie myślą zajrzeć. Cynizm, obłuda, antypolskość i obrzydliwa buta homo sovieticus.
Tacy ludzie kiedyś witali ruskich chlebem, wódą i listą sąsiadów będących w AK. Wszystko, byle wyjść na swoim
prawdawmoskwie - @Kempes: proinwazyjni sadyści nawet się nie zająkną, by wytrzeć sobi...

źródło: c956e68ad270c12df9a10a2e8d4d05284dced51a5c3a4a054ecfe230eaab5234

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 21
@OHV1234 Tak ciebie kacapie śmieszy demokracja? No pewnie, całe życie pod butem pana jesteś wychowany to jej nie rozumiesz (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Kempes: jedyne czego bym chciał, to żeby ludzie zaczęli myśleć samodzielnie i nie szerzyli bzdurnej propagandy, bo ruskim tylko w to graj, żeby napędzać strach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 10
@Basiura89 Jaka znowu bzdurna propaganda? Przecież to przekaz prosto z ich mediów państwowych, tam też pewnie ludzie "samodzielnie myślą" wykorzystując swoją wiedzę gminną stąd taki syf mają u siebie w państwie.
  • Odpowiedz
@OHV1234: Ja bym nie miał nic przeciwko takiemu protestowi gdyby nie fakt, że sykulski i jego organizacja są prorosyjskie. Nie ma nic przeciwko protestom przeciwko wojnie, ale tutaj od razu wiadomo kto od kogo. Przypomnij mi chociaż jeden wywiad, albo zdanie w którym padają słowa, że rosja to agresor, bo jeszcze nie słyszałem tego od tych kanalii, a słyszałem za to, że pewien góral od sykulskiego chętnie by rosji pomógł.
  • Odpowiedz
@Basiura89: ja? To ty popierasz państwo rosyjskie ktore wzywa w swoich mediach do mordowania Polaków bo myślisz że jak im będziesz palec w d*pie prosto trzymał to Cię nie zabiją
  • Odpowiedz
via Android
  • 10
@Basiura89 hahaha... a ty wiesz, dzięki temu że "włączyłeś myślenie", co jest a co nie jest ruską propagandą?! XD
Rosjanie to państwo terrorystycznw, które niczym nie sprowokowane zaatakowało swojego sąsiada. TO JEST FAKT! Dlaczego Rosja nie miałaby zaatakować jeszcze innego państwa?
  • Odpowiedz