Wpis z mikrobloga

@Kempes: jak tak ci to przeszkadza to zrób swoją manifestacje z flagami ukrainy(nie tylko tymi żółto-niebieskimi) i przejdź sie po jakimś mieście,Polska to wolny kraj każdy sobie może robić jakieś manifestacje,nie to co u was na ukrainie postsowieckie państewko gdzie człowiek nie może mieć swojego zdania
@Kempes: proinwazyjni sadyści nawet się nie zająkną, by wytrzeć sobie mordę hasłem "pokój" jednocześnie popierając agresora - pod którego ambasadę nawet nie myślą zajrzeć. Cynizm, obłuda, antypolskość i obrzydliwa buta homo sovieticus.
Tacy ludzie kiedyś witali ruskich chlebem, wódą i listą sąsiadów będących w AK. Wszystko, byle wyjść na swoim
Pobierz prawdawmoskwie - @Kempes: proinwazyjni sadyści nawet się nie zająkną, by wytrzeć sobi...
źródło: c956e68ad270c12df9a10a2e8d4d05284dced51a5c3a4a054ecfe230eaab5234
@OHV1234: Ja bym nie miał nic przeciwko takiemu protestowi gdyby nie fakt, że sykulski i jego organizacja są prorosyjskie. Nie ma nic przeciwko protestom przeciwko wojnie, ale tutaj od razu wiadomo kto od kogo. Przypomnij mi chociaż jeden wywiad, albo zdanie w którym padają słowa, że rosja to agresor, bo jeszcze nie słyszałem tego od tych kanalii, a słyszałem za to, że pewien góral od sykulskiego chętnie by rosji pomógł.