Wpis z mikrobloga

Czy dla was też to przypomina czasy covida gdzie wszystkie media krzyczały wręcz jednym głosem a każdy kto uważał a nawet śmiał myśleć inaczej był szurem i antyszczepem tak jak teraz każdy kto ma inne zdanie o Ukrainie jest od razu trollem i onucą?

To raczej nie jest wolność słowa że usuwa sie znaleziska które nie łamią regulaminu i zostały wyplusowane na główną przez aktywnych użytkowników.

#ukraina #wojna #covid #koronawirus #media #propaganda
Demetreusz - Czy dla was też to przypomina czasy covida gdzie wszystkie media krzycza...

źródło: Screenshot_2023-04-30-19-54-30-005_com.android.chrome-edit

Pobierz

Czy na wykopie jest cenzura?

  • Tak 55.1% (403)
  • Nie 12.2% (89)
  • Obajtek 32.7% (239)

Oddanych głosów: 731

  • 29
covid to była jedna wielka kpina a kiedy go złapałem nie mogłem wyrobić ze śmiechu że praktycznie nic mi nie jest jednak ich bicie się to coś nie co innego, najlepszą opcją w tym przypadku jest dawanie im sprzętu i trzymanie kciuków że jakoś ich rozjebią po czym wrócą do swojego smrodu i nie będą nam zatruwać życia
@Demetreusz: Cóż covid to była sztucznie rzpętana globalna histeria i okazja do kręcania wałów dla rządów i big pharmy, i byćmoże rosyjska agresja na Ukrainę w ujęciu globalnym to kolejny "teatr dla gejów", ale nie mam wątpliwości że nawet jeśli tak jest to jej finał będzie miał duże znaczenie dla Polski i całego naszego regionu.