Wpis z mikrobloga

@Al_Bundy: @tommy199 @Konalio @qlink @kaskaderMike

To jak, skladamy sie na nowy wykopowy serwer? Konalio jak wyrabial serwer na pukawce? Moze poszukac innej firmy? Chyba ze ktos chce zasponsorowac;) nad modem sie trzeba zastanowic bo @silencer4321 dal dobra propozycje. Ja moge sie zajac cfg i innymi #!$%@?, chociaz dawno to robilem, chyba ze jest inny ochotnik.

Na razie propozycje to:

- 10 map

- klasyczne bronie itd

Ktoś ma inny pomysł?;)

#wykopowyserweret #wolfet #enemyterritory #wykopet
  • 46
@Colis: chętny do pomocy, rownież finansowej - możesz wołać

Moja propozycja: etpro, 6 podstawowych map - kampania

Co sie stało serwerem? Jeszcze z tydzień temu był ;)
@Colis: pytanie, jak ma wyglądać granie? zbieramy jeden zespół i szukamy opo czy gramy między sobą?

ten silent wygląda ciekawe, wydaje mi się że ostatnio jak zainstalowałem ET to cośtam na nim pograłem. Mapy, podstawowe + parę klasyków typu Supply, Adlernest, Braundorf, sp_delivery (chociaż ta ma wielu hejterów :s).
@mrOlii: ja bym jednak dodał b4, frostbite, adlernest, supply depot. A przynajmniej ze dwie z nich.

@Konalio Sp_delivery bym odrzucil ale jak wolicie. A tak mysle ze moglibysmy grac miedzy soba i ewentualnie na ts jak sie zbierze wiecej chetnych osob szukac opo:)
@Colis: Też się pisze, jak serwer był to miałem masakryczną sesje, że nawet nie miałem odpalić czasu. A jak sie skończyła i czas jest to cisza gra.
@Konalio: @mrOlii: ja jestem skłonny tylko na EtPro, nie wierzę w inne mody niestety.

Może być i kampania (chociaż na prywatnym nie ma sensu), wgrać mapy: b4, supply, adlernest, bremen, gold, dorzucić kilka map do trickjumpów i będzie cacy. Rozdać hasła na refa, dwóm osobom rcona w ramach problemów, wgrać configi CB lub Euro, bez udziwnień w postaci mikołajowych czapek na święta :)

A jak będziemy grać to zależne od
@kaskaderMike: tez bylbym za etpro jak najbardziej ale martwi mnie brak ochrony przeciw cheatom. A z tego co zapewnial silencer mozna ustawic wszystko klasycznie z antycheatem
@Colis: Aktualnie walka z cheatami nie ma sensu, wszystko musi polegać na wzajemnej obserwacji. TZAC leży, PB leży i ten nowy Antycheat też leży. PB nie warto wskrzeszać na siłę, bo zwyczajnie robi problemy również z kartą graficzną i często jest powodem ścinek. Dla mnie pb_security 0.
@Colis: Też sądze, że 20 to za dużo. Najpierw powinniśmy wziąć mniejszy, jeżeli będzie zainsteresowanie to przecież w każdej chwili można dokupić.
@Konalio: Wszystko nie żyje. Gwardia porządnych refów powinna wszystko kontrolować :)

@dexaty: Dajcie spokój, przecież to będzie kopanina :D Kupcie maksymalnie 12-14 slotów aby jak najbardziej odwzorować stare potyczki 6v6. Takie jest moje zdanie. Przy okazji jeśli serwer nie jest kopaniną to zyskuje na jakości ;)
@kaskaderMike: nie znam się na obecnych antycheatach więc nie chce za bardzo się wypowiadać, sugerowałem się wypowiedzią @silencer4321

@blasted @qlink @Al_Bundy: @tommy199 @Konalio: @mrOlii: @dexaty: To trzeba zrobić głosowanie nad mapami, myślę ze tj odpadną tak czy siak, zresztą zawsze będzie sobie można zmienić mapę jak ktoś będzie miał taką ochote na np tj przy pustym serwerze lub za zgodą innych.

Czyli ankieta tego typu?:

[ ]
no dobra wiec kazdy niehc wplaci po 20zl jednej osobie (ale trzeba jeszcze uzgodnic jak to zrobic albo bezposrednio firmie serwerowej - z nimi uzgodnic .. kurcze ptorzebne sa dwie osoby zarzadzajace.. jakies uczciwe ) i bedzie na pare dobrych miesiecy grania

co do glosowania ja glosuje na 6 podstawowych map tylko
@tommy199: @blasted: @mrOlii: @Konalio:

Jestem za wprowadzeniem wszystkich map, włącznie z trickjumpami - nikomu one nie szkodą, miejsca na serwerze nie zawalają i nie ma żadnych skutków ubocznych wgrania tych map. Będą vote'y jak ktoś będzie chciał zagrać i tyle. Ja bardzo chętnie sobie poskaczę :)

Co do administrowania, kiedyś zarządzałem kilkoma serwerami prywatnymi i jednym pubem. Swoje 3 lata w wolfa zmarnowałem, plasowanie się na górnych poziomach
@Konalio: i tak administrowanie skłania się tylko do wgrania map, configów, ustalenia odpowiednich wartości co do PunkBustera i ewentualnie od czasu do czasu resetowanie serwera żeby oczyścić atmosferę. I ewentualne kopanie nieuczciwych graczy którzy (jeśli głosowanie na refa będzie możliwe) sobie na tego refa zagłosują :)
witam

ja tez sie pisze na to! swoim stawiennictwem i wsparciem finansowym tez :) nawet nie wiecie jaka to bedzie radosc znowu zagrac :)