Wpis z mikrobloga

@Al_Bundy: @tommy199 @Konalio @qlink @kaskaderMike

To jak, skladamy sie na nowy wykopowy serwer? Konalio jak wyrabial serwer na pukawce? Moze poszukac innej firmy? Chyba ze ktos chce zasponsorowac;) nad modem sie trzeba zastanowic bo @silencer4321 dal dobra propozycje. Ja moge sie zajac cfg i innymi #!$%@?, chociaz dawno to robilem, chyba ze jest inny ochotnik.

Na razie propozycje to:

- 10 map

- klasyczne bronie itd

Ktoś ma inny pomysł?;)

#wykopowyserweret #wolfet #enemyterritory #wykopet
  • 46
  • Odpowiedz
@Colis: jeśli pukawka to można robić transfer punktów między kontami. Wszystkie punkty na jedno konto i z tego konta admin opłaca serwer, tak by to miało sens chyba.
  • Odpowiedz
no dobra wiec kazdy niehc wplaci po 20zl jednej osobie (ale trzeba jeszcze uzgodnic jak to zrobic albo bezposrednio firmie serwerowej - z nimi uzgodnic .. kurcze ptorzebne sa dwie osoby zarzadzajace.. jakies uczciwe ) i bedzie na pare dobrych miesiecy grania

co do glosowania ja glosuje na 6 podstawowych map tylko
  • Odpowiedz
@tommy199: @blasted: @mrOlii: @Konalio:

Jestem za wprowadzeniem wszystkich map, włącznie z trickjumpami - nikomu one nie szkodą, miejsca na serwerze nie zawalają i nie ma żadnych skutków ubocznych wgrania tych map. Będą vote'y jak ktoś będzie chciał zagrać i tyle. Ja bardzo chętnie sobie poskaczę :)

Co do administrowania, kiedyś zarządzałem kilkoma serwerami prywatnymi i jednym pubem. Swoje 3 lata w wolfa zmarnowałem, plasowanie
  • Odpowiedz
@Konalio: i tak administrowanie skłania się tylko do wgrania map, configów, ustalenia odpowiednich wartości co do PunkBustera i ewentualnie od czasu do czasu resetowanie serwera żeby oczyścić atmosferę. I ewentualne kopanie nieuczciwych graczy którzy (jeśli głosowanie na refa będzie możliwe) sobie na tego refa zagłosują :)
  • Odpowiedz