Wpis z mikrobloga

@groman43: O co chodzilo wtedy z ta smarzek, ze nie zostala zabrana?
Ogolnie tez dla mnie jest niesamowite jak w pilce siatkowej zenskeij niewiele potrzeba zeby grac w repce. Wystarczy w sumie wzrost patrzac na agnieszke korneluk (Kakolewska). Ona jest dla mnie ewenementem jak bedac takim "klocem" bez dynamiki i dalej byc w kadrze/w 1 lidze grac w dobrym zespole.
@nammah: Mali długa i popierzona historia. Ze względu na problemy ze zdrowiem psychicznym chciała sobie zrobić krótką przerwę od kadry i odpuścić VNL w zeszłym sezonie. Lavarini chyba trochę nie wyczuł o co chodzi i grubo się z nią o to pokłócił.

Chciał dowołać Monikę Gałkowską w ostatniej chwili, tylko że ta również na początku mu odmówiła. Do tego doszła kontuzja Magdy Stysiak i zostaliśmy bez nominalnej atakującej na VNL. Dlatego
@groman43 nie robilem posta żadnego na ten temat, bo to po prostu wyglada na cos w stylu "wszystkie ręce na pokład". Smarzek moze wiele pomóc w kwestii waznych spotkaniach, ale juz na pewno nie widzę wizji na sezony 19-20 i grania równoczesnie Smarzek ze Stysiak. Problemem jest jak ogarnąć te przyjęcie bo inne pozycje są na miare igrzysk, nawet Korneluk ktora jest wedlig wielu kibicow drewniana ale w bloku jest nam bardzo
@vasos: Nie mam zielonego pojęcia w jakiej formie są obecnie Stysiak, Smarzek i Gałkowska. No ale wydaje mi się, że Smarzek będzie po prostu dwójką przy Stysiak. Masz rację, do przestawiania jednej albo drugiej na przyjęcie już nie wracajmy.

A co do samych lewoskrzydłowych - Różański chyba zbyt udanego sezonu we Włoszech nie miała. Górecka, Łukasik, Fedusio, może. Ale moim zdaniem nadal dużo pracy przed nimi. Reszta to chyba lipa, która