Wpis z mikrobloga

165 514 + 65 = 165 579

Idealny dla mnie dystans na popracę w piątek :)

Pojechałem podozwiedzać jakieś wioski, jak zwykle nic ciekawego i właściwie to standardowy zestaw, w którym znajduje się stary dworzec 50 lat nieczynnej linii, 3 dworki z czego jeden zrujnowany przez mieszkającą patolę, a drugi jest szkołą, oraz kościół (czasem jak dziś gotycki). Zawsze to samo :D A przepraszam, dziś jeszcze była kapliczka w lesie i źródełko w okolicach słynnego polnego DDRa Toruń - Unisław/Raciniewo.

Z takich innych rzeczy, to jeden z dworków miał też zachowane zabudowania folwarczne, przez które szła polna droga. Google tak prowadziło, znaków że teren prywatny nie było, to wbiłem się na podwórko na przestrzał (picrel). Między kury xD Wyjazd był między dwoma budynkami oddalonymi od siebie o 3 metry. Dziiiiiwnie :D

----------------

#kwadraty

Doszedł jeden, urus tym razem klaster:

Max square: 21x21 (-)
Max cluster: 665 (+5)
Total tiles: 2157 (+1)

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #ruszbydgoszcz

Skrypt | Statystyki
cultofluna - 165 514 + 65 = 165 579

Idealny dla mnie dystans na popracę w piątek :)
...

źródło: 340793452_750067726600845_528847063177951495_n

Pobierz
  • 3
@cult_of_luna ja tak kiedyś beztrosko przejechałem przez podwórko jakichś popegeerowskich zabudowań, z których najprawdopodobniej zrobili mieszkania komunalne – kilka metrów od plastikowego stołu zastawionego żuberkami, przy którym siedziało kilku niezbyt zachwyconych moją wizytą tatuśków XD
Aż miałem wrażenie, że muzyka w radiu na chwilę przestała grać.