Wpis z mikrobloga

Mam taki przyklad z życia czemu dyskryminowanie gejów tworzy chore sytuacje.

Pracuje w miejscu gdzie kręci się masa młodych lasek.
obok mnie pracuje od lat gościu do którego przychodziłem w pracy na chwilową bajerkę i przez te dwa lata obczajaliśmy dupy, opowiadaliśmy sobie ktorą jak byśmy jechali, on czasem : no no, ta to ma dupeczke, nie ? Ja mu na to o cię UJ ! peklowałbym całą noc! szarpał jej sałatą jak Reksio szynką, jechał w każdą z trzech szpar itd itp. wiecie jak to między samcami i ta kabała trwała 2 lata.

Tydzień temu w końcu powiedział mi, że jest od nastolatka gejem, ale wstydził się powiedzieć o tym, tym bardziej, że żyje w bliskich stosunkach z kościołem z tego co widziałem na jego tablicy bo co chwilę jakies drogi krzyżowe, spendy kościelne itd.

I te wszystkie lata gadałem mu o ruchaniu szpar i myślałem, że to podziela. teraz czuję coś na kształt oszukania slasz zawieszenia, masakra.

facepalm w chu

#pracbaza #rozowepaski #teczowepaski #niebieskiepaski #pis #kosciol #polska #seks #wiara #zalesie
WykopowaDekoherencja - Mam taki przyklad z życia czemu dyskryminowanie gejów tworzy c...

źródło: temp_file.png7742808140205192518

Pobierz
  • 4
@fizzly też kiedyś tak myślałem. Teraz uważam, że błędem samych gejów jest to, że żyją w ukryciu. Sami robią sobie pod górę i rzucają kłody pod nogi. Mogą żyć w komforcie i prawdziwe, ale wybierają tchórzostwo, bo "kolega się dowie i jeszcze coś złego sobie pomyśli". Ten koleś w historii @WykopowaDekoherencja przynajmniej zdał sobie z tego sprawę później (jak już homoseksualizm nie stanowi sensacji), ale są tacy artyści, którzy ukrywają homoseksualizm w