Wpis z mikrobloga

@dos_badass:

hajs się zgadza bo pieniążki z komunii zainwestowałem w bitcoiny XD

był bity, maska i drzwi kierowcy lakierowane, przednia szyba z 16 roku. W auto dna nic nie ma. Wsiadłem do niego i odczucia były bardzo pozytywne, tylko że po drodze miał już trzech niemieckich właścicieli. Miałem trzy auta do obejrzenia w tym komisie, X1 z 2015 roku i auto mocno zaniedbane w środku, V60 dużo młodsze i też zasyfione.
@FenixxPl: @siadaj_Kulson vin mam bo tam byłem WDD2042491F761208

rzeczywiście te światła słabo wyglądały i słabo świeciły, a zwróciłem na to uwagę, bo miały ciepłą barwę. Nie wiedziałem, że można kupić historię serwisową - dzięki.
@ristorante: dziękóweczka, ale kupuję to auto na chłodno od kilku miesięcy. W ogóle mi się nie śpieszy, bo mam opla astrę na chodzie i kryteria też mam z dupy. Szukam auta w kombi, żeby pies mógł jeździć w bagażniku, Ma mieć bluetooth z dobrym audio i żeby był w benzynce, bo robimy krótkie trasy dom-praca-sklep-działka. Wybieram między tym mercedesm a V60, V70, GLK, X1, XC70, Ford Focus (rozmiarowo wolałbym coś bliżej
sicknature - @ristorante: dziękóweczka, ale kupuję to auto na chłodno od kilku miesię...

źródło: 337740491_234277732604227_8319362613936054089_n

Pobierz
@sicknature jak jesteś zainteresowany to mam na sprzedaż V70 z Polskiego Salonu. Auto jest bezwypadkowe i bogato wyposażone.

Co do c klasy to polecam taką konfigurację jaką jeździ mogą żona - przedliftowe c200 kompresor
@sicknature: Jako, że miałem w swoim życiu epizod ze sprowadzaniem samochodów oraz sprzedażą (w sumie to nadal czasami mam) mogę napisać z czystym sumieniem, że niby to auto jest spoko, ale coś mimo wszystko mi się w nim nie zgadza, nawet nie pisząc o cenie bo wiem ile potrafią na aucie zarobić. Na pewno tablice w aucie są lewe ponieważ to przyjeżdża bez tablic na lawecie ewentualnie na czerwonych/żółtych a takie
@sicknature: Co prawda mogę się mylić. Może również szukam już problemu na siłę, ale tutaj również mi coś nie gra tylko nie wiem co znowu tym razem. Przede wszystkim auto jest ładniejsza na zewnątrz jak w środku co się rzadko zdarza a tarcze w kołach wydają się być wypolerowane wręcz co biorąc pod uwagę to, że takie auta zazwyczaj stoją czy to tam w Niemczech czy u nas trochę czekając na
@sicknature: To jest stara sztuczka, czytaj : wrzucasz ofertę sprzedanego auta żeby mieć wiarygodność sam tak robiłem jak chodziłem do liceum i znajomi na 18-stki auta ode mnie brali. Ten wydaje mi się być w porządku nawet bardzo na pierwszy rzut oka zwraca uwagą to jakie to auto jest schludne, aczkolwiek ta cena trochę przy drogawe. Przebieg wydaje się być zgodny ze stanem zużycia