Wpis z mikrobloga

Najnowsze "dzieło" Sanah dla p0lek. Doprawdy bawią mnie te wszystkie kobietony, którę słuchają tego chłamu i myślą, że obcują z jakąś wybitną muzyką. Poniżej kilka fragemntów tekstu:

"Marlboro palić chciał
W moim aucie
Fora ze dwora baj baj"

"Uczę się od Kolumba
I do tego ta zumba, zumba"

"Chociaż długo hardkorowo padał deszcz
Dzisiaj wiem, że to nie dramat tylko skecz"

"A ta Kaśka powiadała tak
Trzeba usta mieć i szyk jak Angelina, jak Angelina"

"Mam zielone, światło mam zielone
I bioderka w prawo, lewo i cześć
Łu!"

XD

#przegryw #p0lka
F.....z - Najnowsze "dzieło" Sanah dla p0lek. Doprawdy bawią mnie te wszystkie kobiet...
  • 14
@FernanduSzantusz: Teksty Sanah zostały wygenerowane przez ChatGPT za pomocą promptu:


"Napisz prosty tekst piosenki z maksymalną ilością wspomnień popularnych trendy motywów takich jak Starbucks, Iphone, Marlboro, etc."


@kinasato: no nawet nie odbiega jakością od jej piosenek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(Refren)

Ja jestem kobietą niezależną,

Nie ma dla mnie nic niemożliwego,

Piękne życie, to moje marzenie,

Każdego dnia żyję jak w bajce.


(Verse 1)

Zawsze w
@FernanduSzantusz No ta piosenka ma głupi i infatylny tekst ale jakoś o jej dwóch poprzednich płytach na wykopie za dużo nie było. Jedna była tylko z poezja śpiewana, a druga miała naprawdę niezłe teksty (utwory z Turnauem, Zawialow czy Podsiadło)
o jej dwóch poprzednich płytach na wykopie za dużo nie było. Jedna była tylko z poezja śpiewana, a druga miała naprawdę niezłe teksty


@czlapka: trochę wpisów było. Ale to nawet gorzej bo wychodzi na to, że ona umie zrobić coś lepszego niż piosenki dla nastoletnich Julek a jednak świadomie i z premedytacją decyduje się produkować takie gówno.
@FernanduSzantusz: coca-cola (zero)

ja nie mogłam zrozumieć tego tekstu dopóki nie właczyłam w internecie go w spisanej formie. Jakieś takie losowe słowa i losowe frazy nie mające ze sobą nic wspólnego. Ktoś wie o czym to konkretnie opowiada?

We wcześniejszych piosenkach idealnie nie było, ale rozumiałam o czym generalnie miały być