Wpis z mikrobloga

@drylu09: Nie wiem jak was w domu wychowywano, ale jeśli widzę, że ktoś stoi i obok mnie jest jedyne wolne miejsc, na którym leży moja torba to z kultury osobistej zdejmuję tę torbę z siedzenia xD i nie jest to dla mnie w tym przypadku ważne czy to kobieta czy mężczyzna, jako że obydwoje jesteśmy w przychodni. Wy za to widocznie czekacie tradycyjnie, aż ktoś się przed wami ukłoni, bo jak
@Mamaboss: Oczywiście, że tak, tego wymaga kultura osobista. Jak widzę przykładowo jakiegoś starszego człowieka (nieważne czy to kobietę czy mężczyznę), co kuleje albo ledwo stoi to też ustąpię miejsca. Tak samo należy się zachować przy kobiecie w ciąży, to są zwyczajne normy społeczne i nie ma to nic wspólnego z feminizmem. Ale co incele mogą wiedzieć o życiu skoro cały czas siedzą w piwnicach i nie mają do czynienia z realnym
@drylu09: a to co my jesteśmy od uświadamiania was? Może warto by było w końcu zrozumieć, że mężczyzna też ma obowiązek myśleć a nie tylko liczyć na to, że kobiety go będą całe życie prowadzić za rączkę i wszystko mu tłumaczyć? Jak zwykle sugestia, że to zachowanie faceta to wina kobiety bo nie nauczyła go jak powinien się zachowywać... żenada. Albo weźmiecie w końcu odpowiedzialność za swoje czyny albo nie nazywajcie
@WyzwolonaPodrozniczka: a to co my jesteśmy od uświadamiania was? Kobiety notorycznie kładą swoje nogi w pociągu na inne miejsce siedzące lub torby na krzesła. Może warto by było w końcu zrozumieć, że kobieta też ma obowiązek myśleć a nie tylko liczyć na to, że mężczyźni ją będą całe życie prowadzić za rączkę i wszystko jej tłumaczyć? Albo weźmiecie w końcu odpowiedzialność za swoje czyny albo nie nazywajcie się kobietami
@tylkoponsfw: No ale trzeba być kretynem, żeby nie ustąpić kobiecie w ciąży i #!$%@?ć torbę na środku krzesła. Ciekawe czy jakby jego laska była w ciąży, to byłby zadowolony, gdyby ktoś inny tak postąpił. Ja wiem, że na wykopie nienawidzi się kobiet i przegryw jedyne czym może sobie podnieść ego, to nie ustąpić kobiecie w ciąży miejsce, ale ja jakbym widział taką sytuację to zamiast używać sociali jak ta kobieta, powiedziałbym
księżniczki oczekują, że facet się domyśli


@lexico: No to skoro nie domyślił się, że należy zdjąć torbę z siedzenia, żeby ktoś mógł usiąść to znaczy, że ma IQ na poziomie Neandertalczyka XD
że mężczyzna też ma obowiązek


@WyzwolonaPodrozniczka: jaki obowiązek? Jak ma taki obwiązek to niech go zgłosi na policje ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
On powinien ustąpić miejsca, a ona powinna zagadać i powiedzieć, że chce usiąść. Są siebie warci

Jak widzę

A Może on nie widzi, bo się gapi w telefon? Tak trudno zagadać i poprosić? Jaśnie pani straci koronę jak
@Lambo994: Może gość zwyczajnie jest zapatrzony w ekran i nie zwraca uwagi na otoczenie? Tak trudno #!$%@? zwrócić KULTURALNIE uwagę i poprosić o zdjęcie torby? Jaśnie pani nie rozmawia z plebsem czy co?

, powiedziałbym mu wprost, że jest kretynem.

Jakby mi tak ktoś w tej sytuacji powiedział, to bym na złość jeszcze trzecie miejsce zajął. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: