Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Zastanawia mnie skąd takie oburzenie wywołują u niektórych słowa, że żeby zdobyć kobiety to trzeba sobie pod nie "ułożyć życie".

Przecież jak chcecie mieć znajomych to też trzeba umieć się wysławiać i mieć coś ciekawego do powiedzenia - ukladać sobie życie pod znajomych.
Chcecie mieć dobre relacje z rodziną? To trzeba się spotykać co jakiś czas - układać sobie życie pod rodzinę.
Chcecie mieć dobrą pracę, zarobki, przedmioty? To trzeba szlifować skille, kształcić się, mieć doświadczenie - układać sobie życie pod pracę.
Chcecie mieć kobietę? To nie ma innej opcji jak ułożenie sobie życia również pod kobiety.

Jednym z najważniejszych czynników atrakcyjności jest po prostu atrakcyjne życie. A dokładniej mówiąc - emocje. Kobiety chcą ćpać emocje. Na początku emocje są potrzebne żeby zainteresować sobą kobietę, a potem w związku ważne jest tzw. bezpieczeństwo czyli stabilność finansowa. Ale żeby związek utrzymać to ta stabilność musi być przeplatana emocjami i ciekawym stylem życia.

No i tu zaczynają się schody, bo wielu facetów niby o siebie dba - pracują w dobrej branży np: it, chodzą na siłownie, dbają o ciuchy i fryzure i ... koniec. Teraz kobieta im się po prostu należy - tak uważają. A w głębi duszy są po prostu nudni dla kobiet i przewidywalni. Taka kobieta wie, że facet od poniedziałku do piatku pracuje, potem gotuje, idzie na siłownie, śpi i koniec. Może spotka sie ze znajomymi, a potem weekend jakieś wcześniej zapowiedziane plany. No i nic w tym dziwnego, że dziewczyny was unikają.

Faceci myślą, że są zadbani bo mają kase i sylwetke i to już koniec rozwoju - nie trzeba umieć zrobić nic nowego, zaskakującego, flirtować, rozmawiać, spędzać ciekawie czas. A potem nagle zdziwienie, bo przychodzi niski koleś z widocznym brzuszkiem i dziewczyna się dobrze bawi w jego towarzystwie i #!$%@?.

Miałem właśnie takiego znajomego - zadbał o kase, sylwetke, kupił sportowy samochód - no i czekał aż dziewczyny same będą go wyrywać. No i klapa, wiecznie sam. Próbuje coś tam zagadywac na tinderze ale mu niewychodzi. Drugi kumpel - niski, brzydki, ale z pasją. Bez wykształcenia, po mechaniku. Kupił starą bete e36, odpicował, wstawił klatkę i lata bokiem. I co? Dziewczyny za nim szaleją, bo daje im sporo emocji, jest ciekawą osobą, ma pasje.

#tinder #zwiazki #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #blackpill #seks #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

mirko_anonim - #biedanonim
Zastanawia mnie skąd takie oburzenie wywołują u niektórych...
  • 17
Drugi kumpel - niski, brzydki, ale z pasją.


@mirko_anonim: xD tak było

cały ten post to takie #!$%@? bzdury

idź pajacuj jeszcze mocniej i zaskakuj swoją księżniczkę bo jej się należy inaczej pójdzie do lepszego pajaca
#!$%@? dawać jej emocje bo nie masz nic lepszego do roboty

MA PASJE I ZAINTERESOWANIA CZAISZ
CHARAKTER I PASJĘ, ON MA PASJĘ
PASJA JEZDZENIA GRUZEM
@czescmampytanie wy macie wszyscy kompleks niższości wobec tych bab. Co to za problem z tymi emocjami? Wystarczy nie mieć nudnego życia. Ja też bym nie chciał być z kobietą co odbębnia swoje w korpo, wraca do domu, gotuje obiad i idzie spać.
Fajnie jest mieć fajne życie. Swoje pasje, zainteresowania, jakieś kariery i spędzać razem zajebiście życie tak jak się lubi, a jak tak was czytam na tym tagu to mam wrażenie
@mascarponie ja nie mam pojęcia czy ta jego historia jest prawdziwa ale jeśli jest to na jakiej podstawie sądzisz że ten koleś jeździ tym gruzem dla kobiet? Jeździ dla siebie, bo zamiast właśnie #!$%@?ć jakiś szajs robi co lubi i przy okazji kobietą się podoba.

Ja mam kilka sportowych pasji, które generalnie wydają się być atrakcyjne dla kobiet i żadnej z nich nie robię z tego powodu. Wszystkie robię dla siebie, a
@Corranh: chodzi o to, że łączenie pasji i zainteresowań z powodzeniem u kobiet to jakiś żart xD
to że ktoś jeździ bokiem nie dodaje mu nic do powodzenia u płci przeciwnej, tak samo jak gra w szachy albo jest szermierzem

gdyby przystojni kolesie grali w gierki to nic by to nie zmieniło w ich powodzeniu u kobiet
a ten gruby manlet z postu i tak jest wymyślony btw
@mascarponie zależy u jakich kobiet.
Jak jest wysokim i przystojnym to będą na Ciebie lecieć laski. Tylko, że jeśli to wszystko co masz to te laski będą pustakami.
Działa to identycznie jak w drugą stronę. Znam o wiele więcej facetów z ładnymi kretynkami bez zainteresowań niż na odwrót.

Natomiast jest cała masa kobiet, które oleją nudnego przystojniaka po jednym spotkaniu i to będą raczej te które same mają coś więcej niż tylko
@mirko_anonim:

zdobyć kobiety


Nie ma czegoś takiego, nie ma żadnego zdobywania. Albo się podobasz albo nie, nie ma znaczenia co zrobisz/powiesz.

Chcecie mieć kobietę? To nie ma innej opcji jak ułożenie sobie życia również pod kobiety.


#!$%@? wykryty. Że już nie wspomnę jaki to ma sens? Jeżeli już jakaś relacja to inmho ma to sens tylko wtedy, kiedy kliknie między dwójką ludzi gdy są tacy jacy są, identyczni jak zanim się
@mirko_anonim: 2/10 zwykły #biedanonim chyba się nudzi @Oskar_STS w końcu piątek i majówka, więc będzie na tagu przegryw przesiadywane xD


@Pozytywny_gosc: nawet nie wchodziłem wczoraj wieczorem na wykop, a Ty co wczoraj robiłeś?

Jakbyś zauważył to już się nie udzielam na tagu przegryw a nawet go nie obserwuje xD A nawet jeśli wejde na wykop to w czym masz problem? Wiesz że istnieje apka gdzie możesz w sekunde komuś coś
Anonim (nie OP): @czescmampytanie bo tak właśnie jest. Ot kolejny typ go odwalił podręcznikowy „rozwój osobisty by redpill” czytaj kariera oczywscie w IT (branża płatna ale o zerowym prestiżu) siłownia barber i ciuchy. No może się nadasz dla 35 letniej madki dwójki dzieci z długami i nadwaga. Laski leca na wygląd i dynamine. Żaden ze znanych mi ruchaczy z typu przystojny dynamiczniak czy chociaz przeciętny dynamiczniak nie ma ani dobrych zarobków,