Wpis z mikrobloga

Mireczki!
Prowadzę badania dotyczące wiedzy ludzi o ogrzewaniu, które są mi niezbędne do prac nad wprowadzeniem nowej aplikacji obliczającej zużycie ciepła i prognozującej zapotrzebowanie na ciepło w budynkach mieszkalnych.
Szukam chętnych respondentów do udzielania rzetelnych odpowiedzi . Macie jakieś pomysły, żeby dotrzeć do jak największej ilości ludzi zainteresowanych tematem ogrzewania? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ankieta znajduje się tutaj:
www.poznajcieplo.pl

zdjęcie dla atencji :-) za dobre pomysły stawiam dobrą kawę.
#ankieta #atencyjnyrozowypasek #kiciochpyta #tinder #ogrzewanie #budownictwo #sztucznainteligencja #budowadomu #oszczedzanie #aplikacje #it #pytanie #pytaniedoeksperta #wykop #wykopefekt #randkujzwykopem #pomocy
royal_princess - Mireczki!
Prowadzę badania dotyczące wiedzy ludzi o ogrzewaniu, któr...

źródło: temp_file.png8869247779126056273

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@royal_princess: wszelkiego rodzaju fanpage o budowie domów na fb, fanpage konkretnych projektów gotowych itp. Biorę się za wypełnianie ale szczerze mówiąc to nie rozumiem po co do takiego tematu swoj ryjec wstawiasz i co ma to wspólnego z ogrzewaniem
  • Odpowiedz
@royal_princess: Wypełnione. Ankieta totalnie z dupy, pytania niejasne. Cześć odpowiedzi nawzajem się wyklucza, muszę zaznaczyć opcje, ze za taki raport z aplikacji jestem w stanie zapłacić.
Moja prywatna opinia - więcej pieniędzy zarobisz wrzucając swoje zdjęcia do neta, są do tego bardziej odpowiednie portale niż wykop i pozwalające to zmonetyzować. Na tym ewidentnie znasz się dużo bardziej niż na temacie ogrzewania domów :)
robertx - @royal_princess: Wypełnione. Ankieta totalnie z dupy, pytania niejasne. Cze...

źródło: IMG_0566

Pobierz
  • Odpowiedz