Wpis z mikrobloga

Czy jako #przegryw mogę być psychopatą?Chodzi o to, że nie miałem w życiu tego co oskarki i robiłem dużo głupich rzeczy np manipulowalem różowe, żeby mieć je tylko dla siebie, bo inaczej by się mną nie zainteresowały.Wlamywalem się tez na konta różnych dziewczyn i potem musiały ze mną się przyjaźnić bo się bały mnie, ze coś złego zrobie.Kurde ale ja tez chciałem mieć to co oskarki ale przez moje traumy i dzieciństwo nie mogłem tego zdobyć w normalny sposób… nie chciałem być gorszy od innych.
#psychologia #rozowepaski
  • 40
@TrzyZnaki: Jak sobie pomyślę jaki ludzie potrafią mieć syf na kompie, to ciekawe ile osób ma dostęp do ich całego komputera albo smartfona. Wystarczy, że hakierman ma na chwilę fizyczny dostęp, wgra coś i to tam będzie, dopóki nie zrobi formata. Nawet jak zauważy, to oleje sprawę, tak jak 100 innych śmieci na kompie.
Dalej to już eldorado, choćby ze streamingiem kamery na żywo.
Albo danie komuś czegoś na pendrive. Ciekawe
@Nemayu: Jeśli ktoś rozwija się normalnie i ma kontakty z rówieśnikami to może nie przykładałby do tego takiej wagi - po prostu głupi wyczyn.

Ale nie taki sfrustrowany śmieć jak ja, który jedyne co mógł mieć to hasła innych. Przecież to były moje jedyne umiejętności :D