Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Szumrzeczny: ja tu widzę Twój konflikt z babcia, czy z kim Ty tam mieszasz oraz Twoje problemy.

Każdy normalny człowiek idzie się przynajmniej przywitać i pokazać minimum szacunku dla gości. Później możesz mieć ich oraz cały świat w dupie.

Zachowujesz jak mały wiejski piesek uwiazany na smyczy widzący przejeżdżający samochód i ujadający jak #!$%@?.
Traktowany jesteś jak obrażony 8 latek, bo tak się zachowujesz. Nikt normalny nie daje yebania o to,
@RobertinoIncelino: Goście rodziców, to goście rodziców. W dzieciństwie oczywiście szło się przywitać. Jako osoba dorosła nie ma to sensu.

Zresztą, gdy moi rodzice gdzieś jadą, to dorosłe dzieci/nastolatkowie też nie wychodzą ze swoich pokoi.

Po za tym lecisz na czarno za jad i obrażanie. Możesz czuć się wyróżnion, bo rzadko to robię.

Nie pozdrawiam.
@blablalbla: @RobertinoIncelino @Kolarzino
Jeszcze raz, przeczytajcie to bardzo powoli żebyście wszystko zrozumieli, przyjeżdża nagle ktoś, niewiadomo kto, po kilku chwilach bez żadnega be, ani me, ani kukuryku, ani nawet pukania wjeżdża ci ten ktoś prosto do twojej przestrzeni osobistej podczas gdy inny domownik robi z tego jakąś wycieczkę krajoznawczą, a ciebie traktuje jak przedmiot na ekspozycji i to ja jestem zwierzęciem? xDDDD
Nie wiem, może u was w chatce z gówna
mamy tutaj taki fajny wynalazek jak telefon, gdy ktoś chce kogoś odwiedzić najpierw dzwoni/wysyła wiadomość i pyta się czy może przyjechać


@Szumrzeczny: mowisz ze babcia przed otworzeniem swoich drzwi w swoim pokoju, ktory aktualnie nieodplatniw okupujesz, powinna zadzwonic do ciebie?
@Szumrzeczny: to trzeba tak żyć żeby się nie wstydzić. Wiadomo że trochę wstyd jak syf w pokoju i chusteczki po waleniu gruchy leżą, a tak na prawdę skoro nawet nie wiesz kto to był co cię to obchodziło, zobaczyli co mieli i elo, babka zadowolona żyje swoim życiem, ty swoim. Miało to wpływ na twoje życie ? Nie sądzę. Typowy przegrywy zamknięty na ludzi, syndrom oblężonej twierdzy.
@promatiq: @Kauabanga @gorylwemgle
No to gdzie mam się wyprowadzić mądrale? Pod most? xD
Poza tym beze mnie byłoby tu cienko, to są starzy słabi ludzi którym trzeba pomagać, a to trawę skosić, a to porąbać drewna na opał, nosić jakieś ciężkie toboły, zamawiać im coś w internecie jak chcą bo komputera nie potrafią obsługiwać

Nie mam już do was siły wykopki, w dupie mam ten wątek szkoda moich nerwów
@Kauabanga: gość pewnie nawet nie wie co się w domu dzieję, i nagle zaskoczony że goście wpadli. Normalny wnuczek to by się zapytał "Jak tam babcia, co tam knujesz ? Babcia: a wnuciu zaraz krewni przyjadą itd. Ja na miejscu babki #!$%@?ł cię pod most. Zero pociechy z takiego wnuka. Do rzeki cię powinni wrzucić. Takich właśnie przegrywów nie szanuje. Nawet mi was nie żal.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.