Wpis z mikrobloga

Chińczycy o Polsce w kontekście konfiskaty środków z kont rosyjskiej ambasady na chińskim tiktoku (przetłumaczone z google translatora):
https://www.douyin.com/search/%E6%B3%A2%E5%85%B0?source=normal_search&aid=ae5e4168-3833-45b3-9a40-c225f17494ae&enter_from=discover&focus_method=

Polska kilka razy prawie zniszczyła kraj, a nadal jest taka arogancka!

Polsce należy się kolejny cios

W całej historii Polski większość czasu jest albo bita, albo na drodze do bicia!

Jeśli wybuchnie wojna światowa lub nuklearna, jest bardzo prawdopodobne, że Polska jako pierwsza będzie miała pecha.

Polska na skraju śmierci

Polska chce być szmatą

Polska też chce zasmakować smaku wojny

Polska prowokuje kłopoty i nie chce już żyć

Polska z sukcesem zrobiła pierwszy krok na drodze do śmierci

Polska naprawdę umiera

Polsce należy się bicie

Polska zabiega o śmierć

Polska nie ma podstaw do testowania energetyki jądrowej, a konsekwencje są bardzo poważne

Polska była wielokrotnie niszczona, bo Polska zawsze płonie.

Polska prędzej czy później nadejdzie taki dzień

Polska nie powinna być państwem

Polska stanie się drugą Ukrainą

Ile jajek może połknąć Polska????

Wygląda na to, że Polska nie będzie w stanie przestać, dopóki nie zostanie brutalnie pobita


widać że ruski przekaz w chinach działa bardzo dobrze

#ukraina #rosja #wojna #chiny #tiktok #douyin
sznioo - Chińczycy o Polsce w kontekście konfiskaty środków z kont rosyjskiej ambasad...

źródło: Zrzut ekranu 2023-04-27 155059

Pobierz
  • 7
@sznioo: Sugerowanie że to w ogóle Chińczycy piszą, a nie Olgino. Taka sama wymowa komentarzy, jak na pikabu.
Przypominam, że Chiny jako imperium skończyły podobnie do I RP, z tą różnicą, że w rozbiorach Chin brali udział nie tylko zaborcy Polski (Rosja i Niemcy), ale także Francuzi, Brytyjczycy, Amerykanie, a nawet Hiszpanie i Włosi. Edit: zapomniałem jeszcze o naczelnym "złym kolesiu" Azji Wschodniej, czyli Japonii.

https://www.youtube.com/watch?v=Eq8Hy7527fc
komentarze Chińczyków o rakiecie w pod Bydgoszczem:

To powinna być obudowa bomby atomowej.

Polska lubi bawić się #!$%@?, więc dawaj mu dania z cipy (XD)

To jest latający spodek zbudowany przez niemieckich absolwentów wojskowych dla Stanów Zjednoczonych, a to jest krąg wyzwalania elektromagnetycznego latającego spodka (WTF)


@Kalifornix: właśnie trochę zacząłem się zastanawiać czy to rzeczywiście Chińczycy bo połowa komentarzy jest o treści w stylu "polska zginie", "polska dąży do śmierci" więc
@sznioo: Przecież to wygląda na AI. Napisz coś złego o chinach w komentarzach na tiktoku a w ciągu kilku minut chińskie boty zasypią cię podobnymi tekstami w odpowiedziach. Ten rak powinien być zbanowany w całej europie.
@sznioo:
Mnie to w ogóle nie dziwi, przecież to dzicz przekonana o własnej wspaniałości. I nie jestem anj trochę orzekkbany, że to ruscy im ciś piszą.

W X wieku było chińskich plemion do 50 mln, co mają z nimi wspólnego dzisiejsi, pleniący się jak szarańcza wieśniacy w liczbie miliarda 300 mln?

Sodówka uderza. Ha tfu.