Wpis z mikrobloga

Spotykam wczoraj kumpla ze studiów (mibm) w drodze do fryzjera. Nie widzieliśmy się z 4 lata. No i gadamy co tam jak tam się kariery potoczyły. Ja jak wiecie IT, obecnie fakturuję na około 30k w zależności ile godzin zrobię, a on został w tym syfie, w którym razem tkwiliśmy (kierownik zmiany na produkcji).
J A P I E R D O L E panowie co się z chłopa zrobiło to jest bajka xD

Ja: no i jak ci się pracuje w tym kołchozie?
On: NO KVRWA UGA BUGA REWELKA!!! Nic nie robię! raz na zmianę wyjdę na halę, a tak to siedzę w biurze wypiszę parę kwitów KVRWA i sobie oglądam filmy
Ja: a ile tam wyciągasz?
On: UGA BUGA UGA BUGA KVRWA W ZALEŻNOŚCI ILE ZROBIĘ WEEKENDÓW, ale tą szóstkę, siódemkę na rączkę mam.
Ja: a ile tych weekendów robisz?
On: UGA BUGA UGA BUGA KVRWA nawet 3-4 soboty czasem. Jak jest możliwość to robię, co będę w domu kvrwa siedział.

xD

Ogólnie dłuższa rozmowa i nie chcę mi się wszystkiego przytaczać, bo i tak nikomu się nie będzie chciało czytać.

Jeden z najlepszych studentów na roku. Co się z niego zrobił Janusz pozbawiony jakichkolwiek ambicji. Ale co najgorsze w tym wszystkim, mimo wykształcenia i pracy na kierowniczym stanowisku on naprawdę wsiąkł w to towarzystwo, w tą ich gadkę, gada jak robol, gestykuluje jak robol, wygląda jak robol, klnie jak szewc, stoimy i gadamy na chodniku to rozmawia tak, że słychać go po drugiej stronie ulicy. Wstyd z nim było stać.

No szok ciężki u mnie. Nawet nie mówiłem mu ile zarabiam bo chyba by wylewu dostał.

Panowie, uciekajcie z tych kołchozów proszę was. To co te umieralnie robią z ludzi to jest jakiś horror.

#praca #pracbaza #przemyslenia #przemysleniazdupy #produkcja #kolchoz #zalesie #przegrywpo30tce #robpill
s.....u - Spotykam wczoraj kumpla ze studiów (mibm) w drodze do fryzjera. Nie widziel...

źródło: mem

Pobierz
  • 21
UGA BUGA UGA BUGA KVRWA nawet 3-4 soboty czasem. Jak jest możliwość to robię, co będę w domu kvrwa siedział.


@sikalafou: W jakim mieście kierownik zmiany na produkcji z 3 sobotami wyciąga 6=7 koła?
W trójmieście tyle to magazynierzy wyciągają.

Chyba z zadupia jeszcze nie wyjechałeś swojego?
na około 30k w zależności ile godzin zrobię, a on został w tym syfie, w którym razem tkwiliśmy (kierownik zmiany na produkcji).

J A P I E R D O L E panowie co się z chłopa zrobiło to jest bajka xD


@sikalafou: Co się stało nie z nim, a z Toba?. Więcej zarabiasz i masz się za "boga" xD. Gardzę takimi ludźmi.
@sikalafou: taka prawda niestety. Środowisko bardzo wpływa na to jacy jesteśmy. Strasznie współczuję ludziom, którzy wpadli w kołchoz, bo wyobrażam sobie, że ciężko z tego wyjść jak po całym dniu #!$%@? jest się wypranym z życia i nie chce się nic robić dodatkowo. Trzymajta się tam.
@mmenelica:

bije od ciebie takie toksyczne poczucie wyższości nad biedniejszymi, że to trochę przykre


jak ma nie bić jak pracował i uczył się więcej i teraz zbiera nagrody? Bycie biednym zależy wyłącznie od cieb...... wruć!

Jestem nędznym i bezużytecznym grzesznikiem który jest winny za wszystko co złego mu się w życiu przytrafiło, rzeczy dobre i sukcesy są wynikiem przypadku. Nie będę się wychylał bo inni poczują się źle. Moja wina, moja
h.....r - @mmenelica: 
bije od ciebie takie toksyczne poczucie wyższości nad biedniej...

źródło: bije-bity-mozna-sie-przyzwyczaic-janek-koza

Pobierz