Wpis z mikrobloga

#kredyt2procent #kredythipoteczny
Z racji że mamy tu samych ekspertów to mam dwa pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Kilka lat temu otrzymałem w darowiźnie od rodziców według aktu 2/3 z 2ha+2 budynków gospodarczych. Nikt nigdy nie był tam zameldowany. Na geoportalu jeden budynek widnieje jako "m" ale uznaję to za błąd bo wiążący to jest akt notarialny a nie strona. Czy to mnie wyklucza z możliwości wzięcia tego kredytu?

Przez 3 lata nie mogę dokonać nadpłaty, ale jeśli spłacę kredyt w 7 lat to rozumiem że mogę zrobić z tym mieszkaniem co tylko będę chciał tzn. wynajem/sprzedaż?

eh, już bym wolał jakby tego nie było. Ustawa nie podpisana a tu ludzie wpłacają zaliczki, zadatki, rezerwacje XD pewnie 1 lipca to zostanie parter od strony skarpy w Zajączkowie Dolnym a ceny wy$%^&la w kosmos XD
  • 2
  • Odpowiedz
Na geoportalu jeden budynek widnieje jako "m" ale uznaję to za błąd bo wiążący to jest akt notarialny a nie strona.


@Imgroot: no to lepiej zapytaj się w urzędzie jak to jest finalnie ;)
  • Odpowiedz
Kilka lat temu otrzymałem w darowiźnie od rodziców według aktu 2/3 z 2ha+2 budynków gospodarczych. Nikt nigdy nie był tam zameldowany. Na geoportalu jeden budynek widnieje jako "m" ale uznaję to za błąd bo wiążący to jest akt notarialny a nie strona. Czy to mnie wyklucza z możliwości wzięcia tego kredytu?


@Imgroot: Wykluczeniem jest prawo własności lub spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.

Przez 3 lata nie mogę dokonać nadpłaty, ale jeśli spłacę kredyt w 7 lat to rozumiem że mogę zrobić z tym mieszkaniem co tylko będę chciał tzn.
  • Odpowiedz