Wpis z mikrobloga

Kto pewnie będzie miał 11 semestr, bo #!$%@?ł ostatni egzamin na #studbaza?


Kto niezbyt się tym przejmuje?


no i zapewne też...


Nie no, naprawdę nie rozumiem tej całej spiny w związku ze #studbaza. Obejrzyjcie se lepiej TED Talks Steve Jobsa - człowieka, który nigdy nie skończył studiów.

PS:


#wcalenieprzegryw #piotszakstyle
  • 10
  • Odpowiedz
@rafalmirkuje:

Obejrzyjcie se lepiej TED Talks Steve Jobsa - człowieka, który nigdy nie skończył studiów.


cool są historie o ludziach którzy osiągnęli sukces bez studiów, ale wiesz, wykształcenie raczej w tym nie przeszkadza
  • Odpowiedz
@Kacc: nie mówię, że nie. Ale traktuje je wyłącznie jako polisę ubezpieczeniową. U mnie na wydziale wszyscy juz się spinają #aplikacjo A prawda taka, że prawników się jak psów narobiło i teraz młokosy głodem przymierają ;)
  • Odpowiedz
@rafalmirkuje: to jaki masz plan na życie, jeśli można spytać? Bo raczej idąc na prawo ma się cel bycia tym adwokatem, jednak piszesz, że te studia są dla ciebie polisą ubezpieczeniową, czyli można zakładać, że są dodatkiem pod coś innego.
  • Odpowiedz
@rafalmirkuje: jasna sprawa, ale robisz już jakieś biznesy? :) Nie wiem jak zabrzmiał mój komentarz, ale był pisany w zamyśle czystej ciekawości, bo sam mam wątpliwości jeśli chodzi o studiowanie i chciałem sie dowiedzieć, jak sobie inni, którzy sie nie spinają, radzą :) Sam bym chciał swój biznes, ale po studiach, bo chętnie bym coś rozkręcił w branzy :) (high-tech)
  • Odpowiedz
@majas: Od prawie trzech lat pracuję na etacie (studia zaoczne), kasę odkładam i to póki co na tyle. Oczywiście plan na biznes mam, ale nie zdradzę :P Ponadto prowadzę bloga, mam zamiar spróbować na nim trochę hajsu zrobić. Etat kończy mi się w czerwcu, teoretycznie studia też :P
  • Odpowiedz