Wpis z mikrobloga

Z przyczyn zdrowotnych mam przymusową abstynencję. No i po dwóch tygodniach, jak się okazało, nie mam z tym problemów. Chociaż w piątek po akcji z biurem w #pracbaza chciało się wypić jednego browara.
Ale gorzej już z tytoniem do żucia. Wydaje mi się, że nikotyna też szkodzi wątrobie. W szczególności w takich ilościach jakich ja to zażywałem. Miało to mi zapewnić nikotynę w pracy, gdzie przez maskę przeciwpyłową nie za bardzo tabaki mogłem zażywać, ale trudniej od tego odwyknąć niż od zwykłych papierosów.
Ale nie ważne. Unikajcie tego g...wna. Szkodzi na zęby, żołądek i chyba jeszcze na wątrobę.

I taka ciekawostka. W Szwecji postarano się ograniczyć palenie papierosów. I co prawda udało się im to, ale jednocześnie Szwedzi masowo przerzucili się na snussy. I teraz na jaw wychodzą różne skutki uboczne ich zażywania.
#nikotyna #abstynencja #snuss
Chrystus - Z przyczyn zdrowotnych mam przymusową abstynencję. No i po dwóch tygodniac...

źródło: caucasian-person-holds-snus-tobacco-pouch-over-black-background-copy-space-alternative-chewing-nicotine-smoking-700-217628726

Pobierz
  • 5
  • 0
@MASTERRyii: Własne. I nie żółkną. Ale stają się bardziej czułe na zimno, czy ciepło. Z tego co czytałem, to snussy samym zębom nie szkodzą, co dziąsłom, przez co odsłaniane są te czułe części zębów.