Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie, że taki Zelenski by przypodobać się Niemcom, dziękuje nazistom z Wehrmachtu, że wyzwalali Ukrainę od Rosjan, Żydów czy Polaków?

Oczywiście Amia Radziecka (Sowiecka) to bohaterowie, wcale nie mordowali, gwałcili czy rabowali, to zwykłe faszystowskie kłamstwa xD Gorzkie doświadczenia z nimi mamy dopiero od 1945 roku, 1939 czy 1920 to czysta sielanka :)

#bekazlewactwa #4konserwy #ukraina #rosja #wojna #komunizm
  • 13
@Roger_Casement: on mowi o zostawieniu na naszej ziemi polskiej krwi zostawionej przez kacapow podczas ‚wyzwalania’ nas od niemcow? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Nie no ja mając takie przemówienie na jego miejscu to przy tej mównicy powiedziałbym, ze zbrodni kacapskiej nigdy nie zapomnimy i nie wybaczymy. Na koniec ta ich szmatę bym zerwał i buty sobie wytarł.
Nie no ja mając takie przemówienie na jego miejscu to przy tej mównicy powiedziałbym, ze zbrodni kacapskiej nigdy nie zapomnimy i nie wybaczymy. Na koniec ta ich szmatę bym zerwał i buty sobie wytarł.
@blackthorns: kozak w necie, #!$%@? w Świecie. ( ͡º ͜ʖ͡º) .
Spójrz na wiek Tuska, to był chyba okres, kiedy był premierem w 2007 roku, i odebrał nominację na to stanowisko od
@Roger_Casement: Akurat nie rozumiem tego pie*dolenia polaków.
Faktem jest że to prości, sowieccy żołnierze wyzwalali Polskę, to oni uratowali resztki więźniów z obozów koncentracyjnych, przelewali krew, dzięki nim pozbyliśmy się okupanta, który rozstrzeliwał i gazował obywateli polskich.
Inną sprawą jest, że sowieci okazali się dla nas drugim okupantem,
ale zaprzeczanie że armia radziecka nas wyzwalała stoi dla mnie na tym samym poziomie co obecne gadanie rusków o tym że sami pokonali
@analboss:

Faktem jest że to prości, sowieccy żołnierze wyzwalali Polskę


Ale weź nie pie*dol. Żołnierze radzieccy nie przewalili się przez Polskę jak walec żeby nas wyzwolić lecz żeby pognać swojego wroga, Niemców.

I wcale po ich wyzwoleniu nie zostawili nas w spokoju, tylko zwasalizowali jak wcześniej Niemcy.

To jakbyś pierd**ił, że co prawda złapałeś rzeżączkę, ale przynajmniej wyleczyłeś się z kiły.
@Kierowca-ufo: Czyli się sami wyzwoliliśmy? bo nie rozumiem?
Faktem jest że na ziemiach Polski zginęło setki tysięcy sowieckich żołnierzy walcząc z naszym okupantem, który zamordował miliony polskich obywateli.
To sowieccy żołnierze uratowali tysiące więźniów z obozów koncentracyjnych.
Uważam że nieludzkie jest niszczenie pomników żołnierzy radzieckich, nawet jeśli wraz z ,,oswobodzeniem'' przyniosło to kolejne kajdany.
ale zaprzeczanie że armia radziecka nas wyzwalała stoi dla mnie na tym samym poziomie co obecne gadanie rusków o tym że sami pokonali faszyzm.


@analboss: sprawdź sobie w słowniku, co oznacza słowo "wyzwolenie", zamiast robić jakieś fikołki logiczne. Jedna okupacja zamieniła się na drugą, możemy sobie dyskutować, czy "lepszą", czy przeciętny obywatel na tym skorzystał itd., ale nie zmienia to faktu, że bardziej na miejscu by było powiedzieć, że armia czerwona