Wpis z mikrobloga

Bieda zagląda do kieszeni Polaków to i Biedronka zaczyna reagować - przez długi, długi czas znalezienie piersi z kurczaka o gramaturze 400-500g graniczyło z cudem, pakowano głównie wartości 650-750g ale cena na opakowaniu sięgała 20 zł... zważywszy ze ceny u nas wy*ebaly w kosmos to już zaczęto pakować piersi w gramaturze 400-450g a cena na etykiecie 10,50 zł (CAŁA LODÓWKA TAKĄ GRAMATURĄ WYPEŁNIONA) pomyśleć że kiedyś było to nie do pomyślenia a to dopiero początek downsizing :) KOCHANY PIS
#biedronka #pis
Reinspired - Bieda zagląda do kieszeni Polaków to i Biedronka zaczyna reagować - prze...

źródło: Downsizing-przyklady-625x1024

Pobierz
  • 29
Bardzo dobrze, zawsze jak miałem ochotę na jogurt czy dżem, to zostawało, a tak to zjem wszystko na raz. Nie ma marnowania żywności.


@GosciuKolorowy: dokładnie. I tak znaczna ilość tego żarcia lądowała w śmieciach. Po imprezach na dnie puszki zostawała resztka orzeszków, zapomniany słoik z resztką dżemu w lodówce pokrywał się pleśnią.. teraz przynajmniej może zaczniemy doceniać jedzenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
piersi z kurczaka o gramaturze 400-500g graniczyło z cudem, pakowano głównie wartości 650-750g ale cena na opakowaniu się


@Reinspired: w końcu ktoś to powiedział, zawsze biorę na trzy porcje do pojemników i zawsze ładnie pomiędzy 600 a 750 siedziało, a teraz znalezienie 650g to jest w biedrze prawie niemożliwe, zamiast tego jakieś virgin porcje 340g w tym samym plastikowym opakowaniu
@eltanol3000

jakiś czas temu pisałem o downsizingu paczki rodzinnej kurczaka w lidlu z 1,5/1,2 kg do 900g i finalnie ok 700, to wykopki sie zesrały i mówiły bym po dwie kupował xD


Co? Normalnie ostatnio ponad 1 kg kupiłem.

Zresztą, co za różnica ile jest w paczce skoro liczy się cena za kilogram.