Wpis z mikrobloga

Bieda zagląda do kieszeni Polaków to i Biedronka zaczyna reagować - przez długi, długi czas znalezienie piersi z kurczaka o gramaturze 400-500g graniczyło z cudem, pakowano głównie wartości 650-750g ale cena na opakowaniu sięgała 20 zł... zważywszy ze ceny u nas wy*ebaly w kosmos to już zaczęto pakować piersi w gramaturze 400-450g a cena na etykiecie 10,50 zł (CAŁA LODÓWKA TAKĄ GRAMATURĄ WYPEŁNIONA) pomyśleć że kiedyś było to nie do pomyślenia a to dopiero początek downsizing :) KOCHANY PIS
#biedronka #pis
Pobierz Reinspired - Bieda zagląda do kieszeni Polaków to i Biedronka zaczyna reagować - prze...
źródło: Downsizing-przyklady-625x1024
  • 29
Bardzo dobrze, zawsze jak miałem ochotę na jogurt czy dżem, to zostawało, a tak to zjem wszystko na raz. Nie ma marnowania żywności. Nazwałbym to w sumie SUKCESEM PIS ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@GosciuKolorowy: Dokładnie. Zawsze jak miałem ochotę zjeść sobie jogurt naturalny to zostawało mi dokładnie 30 gramów. Teraz nie będę musiał marnowac jedzenia. PiS zna potrzeby Polaków lepiej niż oni sami, najlepsza ekipa rządząca od
@Reinspired: Downsizing patrząc przez pryzmat łańcucha dystrybucji jest kiepskim sposobem na szukanie oszczędności. W wielu przypadkach cena produkcji opakowania jest droższa od samego produktu - być może teraz wypali w Polsce moda na te sklepy do których przychodzisz z własnymi opakowaniami aby zrobić zakupy i nie dopłacać za koszt opakowania.