Wpis z mikrobloga

Z założenia nie możemy, nie powinniśmy i nie chcemy banować użytkowników, których treści nie naruszają regulaminu. To zły kierunek. Jak więc inaczej - Twoim zdaniem - powinniśmy walczyć z opisaną przez Ciebie sytuacją


@wykop: Nie naruszają regulaminu? Rzucanie oskarżeń bez dowodów (ja też nie mówię, że wszystko ma spadać), że lewandowska to puszczalska p0lka i coorva to nie jest naruszanie regulaminu? jeżeli nie to chyba jest coś z nim nie tak
@DzonySiara: co więcej ten cały ruch przegrywow polega na wpędzaniu w kompleksy innych przecież to jest okropne ludzkie zachowanie, podłe i złe, trzeba być zwyrodniałym pozbawionym po prostu serca człowiekiem by tak robić a jeszcze większym potworem by widzieć co się dzieje i nic nie robić tylko brać pieniądze i tworzyć miejsce dla takich złych ludzi
co więcej ten cały ruch przegrywow polega na wpędzaniu w kompleksy innych


@Hethrir: a to prawda, jak ktoś młody, bez doświadczenia z płcią przeciwną (albo tą samą) tutaj wejdzie i zacznie brać na poważnie te wszystkie blackpille to serio może mu się na łeb rzucić xD
@wykop:

A dlaczego mielibyscie walczyc? Pani Lewandowska sama obdziera sie z prawa do prywatnosci. Publikuje swoj wizerunek i uwaga: Zarabia na tym pieniadze.

Skoro zarabia "kupczac zyciem prywatnym".

To tylko i wylacznie jej wina.

Wy jako portal jestescie tutaj natomiast polem zderzenia sie dyskusji swiatopogladowej:

"Czy zarabianie kosztem ponizania siebie i meza publicznie jest juz "normalne" czy nie.

Oraz: "Czy nalezy to pietnowac, czy pochwalac"

To nie my, uzytkownicy internetu, wypinamy
@Valorcrest: chodzi o tego piłkarza? Co ten gość wnosi do przeciętnego życia żeby mu tyle uwagi poświęcać? Ja się w ogóle trzymam z daleka od gazet i popularnych mediów, wykop jest takim wyjątkiem. Ale wciąż nic nie wiem o Lewandowskim prócz tego że reklamuje huawei. Jakoś udało mi się to ominąć jak 99% innych popularnych zajawek