Wpis z mikrobloga

@Valorcrest:
Tu jeszcze nie jest tak źle, bo używają dość rzadkiego tagu.
Gorzej jak coś się wydarzy na popularnym tagu jak na przykład wojna.

Powinni dodać na @wykop opcję tymczasowej blokady tagu.
Zazwyczaj, wałkowanie tego samego tematu nudzi się po około tygodniu.
Wystarczyłoby więc aby była opcja na zablokowanie tagu na 10 dni. Po tym tag znów wraca nam do widocznych.
wiadomo że nigdy idealnie nie było, ale pośród szamba można było porozmawiać na fajne temat.
Teraz trzeba wrzucać najbardziej popularne tagi na czarno żeby dotrzeć do jakichkolwiek treści innych niż nienawiść do ludzi, pogarda.

przeżyło się upgrade aplikacji, ale statek nabrał chyba za dużo wody, to kwestia czasu, przynajmniej dla mnie.
wykop po modernizacji


@DzonySiara: ja mam w gorących tylko 4 rzeczy na krzyż:
- przegrywów
- lewandowskich
- tripy rowerowe
- jakiś raport z panstwa srodka

Na starym wykopie w gorących były memy, heheszki, pociski po pisie, beka z katoli, mirkowyznania, słówka angielskie, ciekawostki historyczne (oczywiście za wyjątkiem dni co był mecz albo famemma]. Teraz nic.

Do tego jak się ustawiło 24h albo 12h to były inne posty zupełnie. Teraz na
Tez za starego wykopu rzadko co wrzucalem na czarno, ale teraz to #!$%@? sie nie da po prostu. Przegrywy opanowaly ten portal i w kolko to samo, przepis na wpis w gorace? Historia o tym, ze jakas kobieta cos #!$%@? i tyle, sfrustrowane przegrywy juz zrobia swoje, nie wazne czy to prawda czy nie, wazne aby w historii byla przedstawiona kobieta w zlym swietle.