Wpis z mikrobloga

#afera #zalesie #motoryzacja #panstwozkartonu
Mirki co za poj ... a akcja xD
Będzie długo ale treściwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wychodzę sobie wczoraj z roboty, a robota moja na obrzeżach Wawy jest. Piąteczek słoneczko, chill wszystko czego Ci w piątek potrzeba. Jeszcze z ziomeczkiem do załatwienia jedna rzecz pół godzinki ok poczekam. Jako że obrzeża i wąskie uliczki między domkami to ławek brak :|
DLa lepszego oddania sytuacji wrzucam tutaj link do mapki gdzie historia się odbyła:
https://goo.gl/maps/2egbwXr5ZHQsZWXr6
No nic stoi na skrzyżowaniu słup stanę, oprę się, łeb w gierkę pół godziny zleci. Postałem sobie te 25 min pod słupem gierki pograne myślę ziomek zaraz będzie , a wiem którędy ziomek jechał będzie to idę skrzyżowanie dalej takie już z większą uliczką ale też ruchu ni ch * ja xD I stoi sobie słup. No to co oprę się o słup pogram w gierki ziomuś zaraz będzie. I tak żem uczynił. I tutaj historia mogła by się w zasadzie zakończyć. Ale nie po to trzymam Cię przy czytaniu tego gówna co nie? xD Cytująć Łone i Webbera:
I tu zaczynają się jaja!
Bo z piskiem opon wywołującym ból zębów
Zatrzymuje się przede mną oto lśniące BMW
Tyle że tu była srebrna skoda? nie wiem coś srebnego. I wypada dwóch typów zanim podeszli patrzę oho będzie grubo ten większy doje b * ny jak mi zaj... raz to tyle ze mnie będzie. I Ci z ryjem co Ty tu k * r wa robisz, czego tu szukasz i inne tego typu. Ja takie panowie wtf o ch * j tu chodzi? No to tłumacze, że na ziomka czekam zaraz ma być, Ci dalej w swoje jaki kolega, jakim autem przyjedzie po co przyjedzie...Mówię "Mirek" szukam dalej odpowiedzi ale mój mózg mówi co tu się odpier. ... dlaczego miałbym wam cokolwiek mówić... Stoję sobie z boku nikt mnie nie widzi...a tu nagle wbija na mnie typów. Godzina 17 ale że to obrzeża żywej duszy nie ma xD No i CI dalej w swoje że on ma tu zakład jakiś mechaniczny i że kradną i mu tablice wykręcają z aut i jakieś śruby no k * rwa ch * j mnie obchodzi to że nie potrafisz gościu ogarnąc swojego podwóka... Ci dalej w zaparte z jakimiś pytaniami czym przyjedzie ten kolega itd ja mówię k * rwa panowie nie mam zamiaru wam odpowiadać na żadne pytania checie dzwońcie sobie po policje czy coś no j * bie mnie to. No w sumie to nie bo ten debil bierze telefon i dzwoni po policje () Ja mu mówię chyba Cię poj. ..ło, że ja tu teraz z Tobą na policje będę czekać...w jeb * ny piątek po pracy...gdzie za godzine jestem umówiony na plener nad Wisłę...Ziomek w końcu podjechał myślę uff spi * rdalam a Ci ni ch * ja nigdzie nie jedziesz i nie pozwalają mi drzwi od auta otworzyć xD Ziomek z żoną dzieckiem psem no k * rwa. Ci dalej ni ch * ja nigdzie nie idziesz. W ogóle zaczęli mi zdjęcia robić wcześniej jakbym chciał uciec czy coś xD Ziomek się zmył bo się spieszył a nic tu nie pomoże jak czekamy na policje a oni w zaparte...Ja mówię to jakiś j * bany absurd zwijam się na kolejke skoro do kumpla mi nie pozwolili wsiąść. No i Ci już odpaleni w ch * uj zaczynają mnie szarpać łapać za plecak nigdzie nie idziesz... no myślę jeb * ć wyciągam telefon nagrywam skoro oni zdjęcia mi robili...mówię gościu nie będę tu marnował piątku na ciebie idę na kolejke chcecie to tam mnie szukajcie. I rura :D I bagiety podjeżdżają wreszcie...no Ci to podjarani jakby k * rwa pedofila złapali...Wyszła policjantka z kolegą wypytują co tu się działo xD No i nasz kolega właściciel tego zakładu opowiada jak to chowałem sie za słupem rozglądałem się, robiłem zdjęcia jego posesji bo tu kradną, bo jemu z posesji co chwile ktoś te tabile czy śrubki odkręca xD Pamiętacie jak pisałem, że przenoszę się pod drugie skrzyżowanie? Otóż pech chciał, że z tego co kolega opowiadał on wyjeżdżał i ja zaraz zacząłem uciekać xD spi * rdalać przed nimi :D Tak k * rwa i schowam się pod drugim słupem xD tu mnie za ch * j nie znajdziecie! xD No policjanci co mieli zrobić spisali przetrzepali plecak bo co mieli zrobić xD A ja się pytam co to za poj. .a akcja że ktoś kogoś może od tak zatrzymać na ulicy i mówić Ty jesteś podejrzany dzwonimy po policję nigdzie nie idziesz (ʘʘ) i k * rwa...nic nie zrobisz masz czekać bo ktoś sobie coś uj * bał w głowie..Pytam się tej policjantki ta no w zasadzie wrusza ramionami, nikomu nic się nie stało to co ona może..Myślę co z tym zrobić...Zgłaszać na policję czy gdzieś? W sumie jeden ch * j nic nie ugram tylko tyle, że ich wezwą na komendę coś tam pozeznawać, ale ja też będę musiał tam iść tracić czas. Chyba że macie jakieś pomysły jeszcze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) No nic zbieram się do napisania opini na google jego zakładu bo to w zasadzie jedyne co mi przychodzi do głowy teraz. Opisać sytuacje i przestrzec że jak nie chcesz dostać auta od blacharza bez tablic to lepiej przemyśl tego mechanika...
Ufff wyszło więcej niż zakładałem :D
A teraz idę wypić kompocik za każdego komu chciało się dotrzeć do końca :D
dodaje tych co zdążyli zaplusować poprzednią wersje która nie nadawała się do czytania xD
@Waski_jest_debesciak @Sheta @Del
  • 5