Wpis z mikrobloga

Mógłby ktoś bardziej doświadczony wypowiedzieć się co jest nie tak z kielichem, że tak mu nie poszło na wsm? Ja wiem, że krótki czas przygotowań i w ogóle ale wydaje mi się, że no poszło mu słabo. Tak się zastanawiam czy jest jeszcze szansa, że on się "wyleczy" z tych wszystkich swoich kontuzji i doczekamy się jeszcze fajnego wstępu na wsm czy już raczej nie. Swoją drogą co jest z nim, że on tak te kontuzje łapie?

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #wsm #strongman
  • 4
@pepepanpatryk: po arnoldzie organizm był wykończony i miał jakiś problem z kolanami, więc its over dla chłopa. Moim zdaniem brakuje mu trenera i jakiegoś fizjo, który by mu pomógł z treningami i regeneracją.
@pepepanpatryk: on sie chyba nigdy nie nauczy - na jednym z filmow powiedzial, ze od kilku miesiecy nie robi przysiadow, bo go kolana bola, a i tak pojechal na wsm i trenowal 3 tygodnie z bolem
@pepepanpatryk: kontuzja kolana po rzucie kamieniem na Arnold Strongman Classic + krótki czas przygotowań + najtrudniejsza grupa kwalifikacyjna. Już przed Arnoldem mówił, że jeszcze nie jest w formie i nie zdążył wejść na cieżary. Co do kontuzji to taka specyfika sportu. Masz być gotowy na kilkadziesiąt wyniszczających i kontuzjogenncyh konkurencji. Kontuzje są po prostu wpisane w ten sport. Mimo wszystko bez formy i z kontuzja być w top 20 najsilniejszych ludzi
@pepepanpatryk: Nie znam się to się wypowiem ;) Oglądając kiedyś z nim wywiad doszedłem do wniosku że ten chłop nie umie dać sobie czasu na regeneracje tylko musi od razu być OGIEŃ. Chce robić na 200% cały czas, to organizm mu przypomina kto tu rządzi xD Do tego miał chyba epizod że latał po trenerach żeby mu poprawili prace palców stopy przy ćwiczeniach #pdk.