Wpis z mikrobloga

@scarecrov Wszystko spoko, ale Mentzen kreuje się na osobę która całkowicie samodzielnie doszła do majątku.

Pomija w wszystkim to że pochodzi z nieźle sytuowanej rodziny i ojciec pracujący na uczelni na pewno wspierał go najpierw w karierze naukowej a potem pracy w kancelarii.
@17loginbylzajety: ktoś zmusza tych ludzi do pracy? Gość tworzy miejsce pracy i zatrudnia kilkaset osób,
daje też stanowiska dla ASYSTENTÓW OBSŁUGI KLIENTA XD i to na niecały etat żeby ktoś bez doświadczenia mógł jednak sobie dorobić i zdobyć pierwsze doświadczenie - i sam niejednokrotnie o tym mówił że mnóstwo osób się zgłasza na te stanowiska.

@GrandeConnection8884 patrz wyżej, jak porównasz sobie widełki na innych stanowiskach to są o wiele wyższe niż
@17loginbylzajety: ktoś zmusza tych ludzi do pracy?


@scarecrov: po tym już wiem, że nie jesteś jeszcze na rynku pracy :( zapytaj mamę albo tatę jak było w latach 2007+ z zdobyciem pracy i z wysokością wynagrodzenia. Na czarno przez twoje myślenie to ludzie pracowali poniżej bochenka chleba na godzinę bo przecież nikt nie zmuszał ludzi do pracy. Mogli przecież kraść wszystko zamiast pracować prawda? twoje argumenty są inwalidą
@17loginbylzajety: dodam że jak zaczynałem to pracowałem przez 3msc bez wynagrodzenia, potem kolejne pół roku za najniższą na śmieciowej umowie - i jestem za to i tak ogromnie wdzięczny bo dzięki doświadczeniu którem mogłem już zacząć tam zdobywać i móc wpisać do CV teraz wystawiam miesięczne fakturki na prawie 30 tysi (ʘʘ)
@GrandeConnection8884 patrz wyżej, jak porównasz sobie widełki na innych stanowiskach to są o wiele wyższe niż w sektorze publicznym i nie odbiegają od tych u konkurencji


@scarecrov: gdzie są te widełki? Bo jedyne co widzę to jedno stare ogłoszenie dla doradcy podatkowego w wymogiem ogromnej wiedzy w zakresie podatków i gotowości do pracy ponad normy z pensją 8-15k, czyli gówno XD
O pensjach z aktualnych ogłoszeń dla praktykantów to nawet nie wspominam, bo ktokolwiek o zdrowych zmysłach słysząc albo widząc taką stawkę powinien pomyśleć że rekrutujący jest niespełna rozumu
@scarecrov Nie musi zarabiać kokosów, choć pensja takich pracowników jest już niezła, wystarczą znajomości które taki człowiek posiada przez co Mentzen mógł pozwolić sobie na ryzyko, które i tak było minimalizowane.
przecież na uczelni się gówno zarabia


@NijuGMD:

Profesor uczelniany ma w okolicach 10K i do tego może jakoś dorabiać (nie pracuje przecież 40 godzin tygodniowo w stałych godzinach),