Wpis z mikrobloga

Wezcie to wyplusujcie dla dobra afery. Przez wuefistkę, mistrzyni kung fu i baciaty:

1.Lewy nie będzie legendarnym piłkarzem Bayernu, odszedł w złej atmosferze
2. nie wykręci genialnych wyników, gra z jakimiś gamoniami w La Liga w upadłym klubie zamiast #!$%@?ć bramki manchesterowi w ćwierćfinale Ligi Mistrzow, ale przynajmniej miezkają w Hiszpanii i Ania się cieszy
3. #!$%@?śmy prawdopodobnie mecz ze Słowenią 0:2, bo podczas zgrupowania napisała robertowi sms o treści: "jestem w ciąży."

Czaicie? :D Atencjuszka w #!$%@? ma, że gość jest na reprze, nie mogła poczekać do poniedziałku, albo nie robić testu. Atencjuszka pewnie robi mu takie numery ciągle, np. teraz na tydzien zabrała Alvaro do Polski xD. Ciekawe czy spał w hotelu czy w jednej z licznych posiadłości RL9

Widać, że Robert jest przybity po zmianie klubu, wygląda jakby miał depresje. To też potwierdzają wyniki, wie, że #!$%@?ł. Żona go wspiera? Tak #!$%@? :D. tańcuje, śmieje sie, totalna wyjebka. Jestem w Baaarcelooonie!!!! Co lepsze, ona mu powiedziala, ze ona kupuje dom w Hiszpanii i bedzie tam spedzac wakacje, pewnie przeniosl sie, zeby ja pilnowac, stad taka presja.

Wybrałem kilka fragmentów, nagranie ma tylko 3,5minuty, warto.

ANIA JEST ARCHITEKTEM UPADKU NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO PIŁKARZA

#lewandowski #lewandowska #mecz #reprezentacja #afera
lskx - Wezcie to wyplusujcie dla dobra afery. Przez wuefistkę, mistrzyni kung fu i ba...
  • 19
#!$%@?śmy prawdopodobnie mecz ze Słowenią 0:2, bo podczas zgrupowania napisała robertowi sms o treści: "jestem w ciąży."


@lskx: Tzo? To na serio?
też sobie pomyślałem wczoraj czytając wykop to samo wsęsie, na logike jak by ania chciała naprawde dla niego dobrze to kazała by mu grać w bayernie żeby został legendą klubu,grał w LM i dalej zdobywał sukcesy ale nie ważniejsza barcelona bo tam są latynosi xDD no znowu blackpyl się potwierdza kobiety jak to kobiety myślą tylko o sobie i nie potrafią kochać faceta
via Wykop
  • 21
@DaVinciEnjoyer53: dokladnie, tym bardziej, ze ona w tym wywiadzie sama mowi, ze ona ma taka nature a Robert to introwertyk i on sie kontaktuje z 5 osobami dziennie, pewnie 3 z pracy, z mama i z nią. a ta jak sama mowi musi miec ludzi, przytulanie i buziaczki. barca to nie charakter lewego, on jest maszyną zapropgramowaną na sukces, a ania na zabawe...
@lskx: curva kiedyś się wdałem w gadkę z jakąś feminazistką w rodzinie która próbowała mnie przekonać że ta wieśniara jest self-made bo wygrala mistrzostwa europy w karate pokazowym i bierkach pod wodą. Czaicie jaki gruby hajs z tego jest? Oglądalność na poziome sali gimnastycznej, mamy i wujka Witka.
@lskx: Lewy jest w najgorszym dołku formy od czasów Ząbek albo pierwszych mięsięcy BVB, chociaż wtedy dopiero się rozwijał, więc ciężko mówić o dołku. Mało udane mistrzostwa, słaba forma w klubie mimo bardzo dobrego początku. No ogólnie wygląda na jakiegoś takie przybitego. I nie sugeruję tu, że to przez to, że Lewandowska go zdradza, ale kiedy on dołuje, to ona się bawi. Jest zadowolona bardziej niż kiedykolwiek. Męża zamiast jakoś wesprzeć,
@Elijahu: kurcze wiesz O tym samym pomyślałem, Myślę że ona może go nie zdradzać ale na pewno jej zachowanie ma na niego duży wpływ, jeśli jest introwertykiem a na takiego wygląda to daje sobą manipulować przez najbliższych Czyli też przez ją a wybór Barcelony nie był najlepszym pomysłem i pewnie nie był w ogóle jego pomysłem bo pamiętam we wcześniejszych wywiadach lata temu jak Robert mówił że zawsze chciał grać dla..
Lewy nie będzie legendarnym piłkarzem Bayernu, odszedł w złej atmosferze


@lskx:

Taaaa. A Ronaldo pewnie nie będzie legendą Realu, bo odszedł w jeszcze gorszej atmosferze niż Lewy z Bayernu. xD

Lewandowski nie chciał grać przez całe życie w jednej lidze. Gdzie miał zatem iść jak nie do Barcelony? W Realu miejsce blokował mu Benzema, w City podstawową dziewiątką miał być Haaland, PSG przypomina teraz jakiś cyrk, w United co jakiś czas
@lskx: Dodam jeszcze, że Lewy był przecież często krytykowany za to, że zasiedział się w Bayernie, że stworzył sobie strefę komfortu i tak dalej. Czyli niezależnie co by zrobił to i tak musiałby trochę hejtu wziąć na klatę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapewne jego ambicją była gra w Realu, ale jeżeli realnie miał do wyboru Barcę, PSG i Chelsea to nawet nie musiał się zbyt długo zastanawiać.
via Wykop
  • 2
@abandon: naaah. wybral zmiane dosc pozno, co moze skutkowac zakonczeniem kariery nei w sławie tylko na średnim poziomie. po drugie primo, Ania sie wygadała, że były dwie propozycje z ESP. ale ona chciala nad morzem :). duze miasto w Espanii nie nad morzem to...? tak jest. :)
@lskx: W sumie ten skrót wywiadu pokazuje trochę smutne kulisy transferu do Barcelony. Niestety Ania świadomie, lub nieświadomie była głównym tego prowodyrem.
W skrócie: czas kowidowy, jak sama Ania stwierdziła, był najlepszym czasem dla Roberta, bo mógł spędzić więcej czasu z rodziną, co najwyraźniej było dla niego konieczne, żeby jeszcze bardziej się rozwinąć piłkarsko. Robert w tym okresie naładował baterie i po wznowieniu ligi zaczął grać jak dzik. Bił rekord za