Wpis z mikrobloga

Przypominam, ze ta pani jest typowa "zawod zona" i prosze mi nie mowic, ze "ona tez miala sukcesy w sporcie" bo to smiech na sali. Jakis medal w karate? Nie rozsmieszaj mnie. Gdyby nie Robercik nikt by jej nie znal choby i przez 20 lat same zlote medale w karate na kazdych mistrzostwach robila. Ile znasz jeden z drugim karatekow i sie interesujesz tym sportem? No wlasnie pewnie 0 bo cie to nie interesuje. Anka jest znana z tego, ze ma slawnego, jednego z najlepszych na swiecie pilkarzy za meza. Wszystko co ma obecnie posiada dzieki niemu. To, ze se gowno firmy pootwierala i ma z tego dochody to ma bo jest slawna i dlatego tam ludzie kupuja i jej na socjalach klikaja a slawe ma dzieki komu? Oczywiscie dzieki Robercikowi.

Ta cala litania jaka ma wypisana na wikipedii oprocz "sportsmenka" w zakladce "zawod, zajecie" zawdziecza dzieki.. mezowi. A teraz co z wdziecznosci robi? Ociera sie pierogiem o jakiegos spoconego hiszpanskiego Alvaro bez koszulki xDDDD A Robercik patrzy na to wszystko i od pol roku gra w Barcelonce totalny piach czyli jakos wlasnie od wtedy kiedy Anka zaczela odstawiac z ciapatymi tance godowe. Przypadek? Nie wiem jak bardzo trzeba miec przesunieta granice wolnosci w zwiazku zeby tolerowac to, ze twoja baba calymi dniami odwala jakies mambożambo z roznymi spoconymi typami bez koszulek ocierajac sie o nich wszystkimi mozliwymi intymnymi czesciami ciala "ale heheheh to tylko taniec jest heheh".
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem
JulianGangol - Przypominam, ze ta pani jest typowa "zawod zona" i prosze mi nie mowic...

źródło: Screenshot 2023-04-21 16-08-08

Pobierz
  • 13
@JulianGangol: Oczywiście tak, ale... trzeba jej przyznać, że dobrze wykorzystuje szansę i ciągnie wiele tematów, na których sama zarabia kupę kasy. Oczywiście, że nigdy by do tego nie doszła sama, ale z takim mężem mogłaby leżeć i pachnieć.