Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Prosta strategia na łatwy seks. Miałem nikomu nie zdradzać żeby nie robić sobie konkurencji ale swoje juz poru&*chałem więc nie będę sknera.

Każdej soboty wieczorem zażywam kilka pregabalin (taka tableteczka którą bez problemu przepisuje psychiatra i działa tak jakby się było po paru piwkach ale jest się trzeźwy i koncentracja umysłu 100% także można jeździć autem). Humor szybko poprawia się i między północą a 1:00 wyruszam na miasto. Biorę swoje sportowe autko które jest bardzo głośne i rzuca się w oczy i wygląda bardzo drogo. (oczywiście nie każdy ma taki samochód ale od czego są wypożyczalnie). Po północy w sobotę łatwo wyhaczyć jakąś laskę spacerującą i zaproponować podwózkę. Poluję blisko imprezowni. Jak nie znajduję nikogo to często nawet wchodzę do klubu i tam bajeruję. Oczywiście humor mam wyje%&any na 120% a że laski widząc to praktycznie zawsze pytają: co ty taki zadowolony to z łatwością wchodzą mi różne bajeczki typu: dostałem zaje&*biste zlecenie na 2 bańki / zarobiłem na giełdzie 200k / sprzedałem firmę i wyjeżdżam do ameryki sobie pokorzystać z życia. I one w to wierzą hehe. Sprowadzenie na mieszkanie nowo poznanej laski jest już wtedy very easy, a w mieszkaniu czeka już zestaw małego alkoholika (różne winka, whisky itp.).. dalej już chyba nie muszę pisać jak to łatwo idzie. 1-2 lampki wina i laska jest zrobiona. Te bardziej napalone gubią majtki już w windzie albo w drzwiach także nie trzeba im polewać trunku. Takim sposobem co tydzień mam nową laskę (dosłownie 9/10 wypadów kończy się zaliczeniem). Wiek delikwentek różny. Najczęściej studenciary ale miałem nawet szesnastkę czy siedemnastkę. Z milfami nigdy nie próbowałem ale podejrzewam że byłoby ciężej bo raczej nie są takie łatwowierne. Ale może kiedyś spróbuję. Pewnie napiszecie że bajt ale w dvpie to mam. Kto będzie chciał to skorzysta, kto nie to nie.

Moje parametry techniczne: z ryja 5/10, wzrost 181, wiek 30

#ons #fwb #seks #tinder #przegryw #podryw #uwodzenie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
@mirko_anonim: Musiałbym chyba jakiś apartament sobie wynająć, bo do mojego mieszkania nie zaprosiłbym dziewczyny. Za nędznie się prezentuje. Swoją drogą, drogie takie rzeczy:

- wynajęcie sportowego auta
- wynajęcie apartamentu

A i tak nie gwarantuje to mi sukcesu, bo może nie jestem na tyle atrakcyjny, by dziewczyna zainteresowała się mną.

A tak poza tym, smutne, że te dziewczyny są takie puszczalskie. :/
@Kopytnik_1: Apartament co najmniej na dwie doby, bo jak dziewczyna zostanie na noc, na drugi dzień możesz nie wyrobić się ze zdaniem mieszkania, co więcej one często mają np. smart lock i nie masz normalnie klucza, więc trochę dziwnie to może wyglądać. Z kolei samochody często mają logo wypożyczalni i trzeba za każdym razem zaklejać, co jest bardzo upierdliwe. Ja tak kiedyś próbowałem kombinować, wynajmując jednocześnie mieszkanie i samochód. W praktyce
@mirko_anonim Kiedy wy się nauczycie, że dynamina nie działa na podryw, gdy jesteś brzydki i przeciętny, a przystojny i tak się będzie podobać Możesz sobie dalej pomarzyć, że po tabletkach uzyskasz dynaminę, nawet jeżeli tak się stanie,to nic to nie zmieni. Powodzenie u kobiet uzyskuje się z wyglądu nie pewności siebie. Naprawdę mi przykro.