Wpis z mikrobloga

Heh, właśnie rozmawiam z oszustami którzy próbują mnie zrobić na "złożony wniosek kredytowy w vivus". Mocno wschodni akcent, w tle puszczone fejkowe odgłosy callcenter (no dobra, może faktycznie tyle oszustów tam jest).
Powiedziałem że oczywiście nie składałem wniosku, a pan szybko bardzo chętnie anulował wszystko i zapytał tylko czy na pewno mam konto w PKO BP. No niech będzie, powiedziałem że mam.

W ciągu godziny będzie się ze mną kontaktował "pracownik banku" i "policjant" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zastanawiam się, czy to gdzieś zgłosić - tylko czy jest sens? I gdzie? Pewnie i tak to z jakichś VoIPów z egzotycznych miejsc...

#oszukujo #pieniadze #finanse #banki
enron - Heh, właśnie rozmawiam z oszustami którzy próbują mnie zrobić na "złożony wni...

źródło: 39-584694_g

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
Oho, dzwoni pani z "PKO BP". Nie wiedziałem, że PKO BP przeniosło się do UK xD
Najfajniej, że jakimś dziwnym trafem BIK mi niczego nie zgłosił mimo ustawionego monitoringu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
Kurde, jestem pod wrażeniem sprawnego działania tych ludzi. Anulowali mi już z 4 albo 5 kredytów!
Polecam tego allegrowicza
  • Odpowiedz
  • 1
OKi, już widzę w końcu jak chcą mnie rżnąć, panienka wspomina o aplikacji. No nic, zobaczymy jak na mojej, hmm, nokii lumii 920 im zadziała ;)

Będą próbowali anydesk
  • Odpowiedz
@enron: słyszałem w piątek dokładnie ta sama historie. niby żadnych danych nie chcą, tylko nazwę banku, wtedy dzwonią z banku, zaś żadnych danych nie chcą, ale z tego co pamietam policja już chce :D
  • Odpowiedz