Wpis z mikrobloga

pytanie z czystej ciekawości - na kogo się wyrasta w takim przypadku?


@WesolyPonurnik: zależy.
Pytanie czy rzeczywiście chodzi o "wyrośnięcie" czy są inne powody (komentarz wyżej z linkiem).

Wiele osób głosowało na Korwina tylko ze względu na gospodarkę. A przymykało oczy na katolicyzm itd. W takim wypadku pozostaje druga partia światopoglądowo jaką mieli. Czyli np. Lewica, PO lub ostatnio Hołownia. Jeśli komuś nadal zależy na braku socjalu, to odpada PO. A
@krytyk__wartosciujacy: mam to samo ale stało się to zanim konfa powstała. Nie umiem słuchać tych ludzi. Niestety z alternatywy są bardzo kiepskie. Lewica odpada, PO się błaźni tymi socjalnymi pomysłami. Hołownia to niewiadomia. Zostaje mi PSL xD
no nie mow, ze z konfiarza wyrasta lewar ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Bloodaxis1: samo dzielenie ludzi na "lewarów" i "prawaków" świadczy o politycznej ignorancji. Jak ktoś chce państwa minimum, niskich podatków, związków partnerskich i aborcji to ludziom, którzy widzą tylko czarne i białe się mózg przegrzewa.
@krytyk__wartosciujacy: oczywiście, że się wyrasta. I mam na to dowód, gdzie jeszcze w 2016 na wykopie byłem korwinistą (można sobie sprawdzić), z tego samego konta.


Ale niektórym i tak nie przetłumaczysz. Będą robić fikołki, że albo mnie przekupili (jak BigPharma) albo, że od początku byłem agentem Sorosa i tylko udawałem xD
rzuf22 - @krytyk__wartosciujacy: oczywiście, że się wyrasta. I mam na to dowód, gdzie...

źródło: bef2ad0c989dd30c6bde977a28fc09fd2dc205c7bc40c2eefe4fbf67766b2e84

Pobierz
@Bloodaxis1: lewica i prawica to określenia dla politycznych ignorantów których przerasta więcej niż czarne i białe.

Spektrum poglądów politycznych ma więcej niż jedną oś.
Agencja PRowa pracująca dla PO widzę działa w pocie czoła, ale chyba już trochę zbyt oczywiste macie te metody xD


@Kopyto96: na Konfederację zawsze parol zagina cały kosmos, Unia Europejska, związek bojowników o wolność i demokrację, pszczelarze, strażacy, czeladnicy i oczywiście LEWACTWO, GEJE I LESBIJKI. Przychodzi co do czego to okazuje się że to banda wieśniaków na których głosują ludzie oglądający filmiki z żółtymi napisami i ci którzy myślą że pensje