Wpis z mikrobloga

135 441 + 61 + 22 = 135 524

Pierwszy raz na nowej szosie #rose.
Jest śliczna, a do tego bardzo wygodna. Jednak, w porównaniu z Guerciotti, wydaje się mniejsza, choć Rose ma rozmiar 51, a Guerciotti 48. Do tego kierownica jest węższa, przez co myślę, że znacznie łatwiej będzie o wywrotkę.
Jednak się przyzwyczaję. Jak pisałem, Rose jest bardzo wygodna.

Do tego to malowanie jest świetne. Owijka bardzo solidna, siodło szersze.

Waga? Nieco cięższa niż Guerciotti, ale do przeżycia. To ja mam 20kg do zrzucenia najpierw XD

No i 105! Miałem wcześniej Campagnolo z półbiegami i muszę się do Shimano przyzwyczaić. Precyzja bardzo pomaga, jeździ się naprawdę wspaniale.

Jedyne co to muszę doczytać o zakresie przełożeń na pierwszym i drugim przednim blacie, bo na 2-6 słychać szuranie łańcucha o taki element z przodu (jakąś niby prowadnicę czy inny wihajster), muszę zrzucić niżej.
Na pierwszym blacie słychać praktycznie tylko szum opon. A po wrzuceniu dwójeczki z przodu i nawet jakiegoś niskiego biegu z tyłu? Szum.
Mam nadzieję, że tak ma być. Mogę to nawet nagrać.

Łańcuch posmarowany Rohloffem, powinnno być dobrze.

W każdym razie, jestem bardzo zadowolony, dzięki za pomoc mireczkom:


#rowerowyrownik
Anekito - 135 441 + 61 + 22 = 135 524

Pierwszy raz na nowej szosie #rose. 
Jest ślic...

źródło: 342000541_888212168909881_5199484563218593326_n

Pobierz
  • 5
@Anekito: piękna różyczka =] no to pozostaje kręcić, a co go przerzutek itp, to się musi samo ułożyć po kilku jazdach. Zawsze rowery z kartonu muszą poprzenosić obciążenia podczas jazdy, to tu to tam i się ułoży =]
To teraz będziemy koła wybierać ( ͜͡ʖ ͡€)