Wpis z mikrobloga

@ksndr: obrzydliwe nawet nie dlatego, że "kobieta pisze źle o chłopie" tylko pokazuje jeden prosty mechanizm - prosty człowiek nie chce, nie potrafi zrozumieć drugiej strony i zawsze sobie w tym móźdźku ułoży że to "ich / jego" wina, a grupa do której ja przynależę to z pewnościom jest kryształowa, a na pewno śmiało można powiedzieć "co złego to nie ja / my"
@ksndr:, w najgorszym okresie myślałam, że mamie będzie smutno i to mnie powiedzmy trzymało przy tym aby nie skoczyć z mostu :P

a tak parząc w opracowania psychologów na temat samobójstw facetów w pl, to zazwyczaj podawanym powodem dlaczego pewnie faceci częściej popełniają jest:
1. Mit, że facet nie płacze, jest silny etc. który powoduje, że boi się przyznać do problemu przed bliskimi/samym sobą
2. Większy testosteron, który podsyca nerwy i
@olokynsims: ale sporo facetów nie pracuje w ogóle nad swoją komunikacją, dopasowaniem się do społeczeństwa i patrzą nie rzadko na wszystkich z pogardą.

Nawet widać to na wykopie: polki głupie, każdy głupi, ktoś jest oskarkiem

Ciężki charakter, nieskory do kompromisów i wiecznie naburmuszony i docinający każdemu nie są dobre do szukania ciepłej i kochanej partnerki, bo ciepła i kochana parterka będzie mieć większe możliwości na kogoś z kim się da dogadać.
@zbuntowana_strzyga: Ale to działa w dwie strony. Po obu stronach masz jednostki niezdolne do budowania poważnych relacji, po obu stronach masz osoby nie pracujące nad sobą.
Ale nie skupiamy się teraz na nich bo to bez sensu.
Traumy z dzieciństwa robią nam straszne spustoszenie na całe życie.
Rodzi się 107 chłopców na 100 dziewczynek.
Dziewczynom wydaje się, że mają ogromne możliwości wyboru, bo mylą powodzenie z wzięciem, niektóre się orientują wcześniej