Wpis z mikrobloga

Nie jestem w stanie ćwiczyć taką mam depresję. Kilka razy podchodzę do drążka łapie go i tylko chce mi się beczeć.
Jeszcze teraz sobie zdałem sprawe ze mam chude łapy i ogólnie jestem szczupły, tak że ktoś sobie może pomyśleć że nigdy nie ćwiczyłem, a przecież poświecalem na to dużo czasu, nawet nie raz w przeszłości odmawiałemnkomus alkoholu, żeby mieć lepsze efekty, a i tak nic mi to nie dalo..

#wyznaniaessos #depresja #zalesie #psychiatria #przemslenia #zalesie #pomocy
  • 7
@essos: ćwicz to przejdzie depresja jak to mawiają.
w sumie w moim odczuciu było odwrotnie, jak się zmniejszała depresja to się chciało ćwiczyć, jak się zmuszało do tego w trakcie to nic nie dawało. jak była tak była, tylko człowiekowi się płakać chciało juz dnia przed ćwiczeniem na myśli, że jutro ma się ćwiczyć
@essos: kiedyś mogłem ćwiczyć cały dzień a gdy miałem dni wolne od treningu to nie wiedziałem co mam ze sobą zrobić, a teraz to tak samo jak ty. Nie moge już gymcelować nie dlatego że jestem leniwy ale już podczas rozgrzewki myśle sobie po co coś takiego brzydkiego jak ja ma trenować, chce mi sie ryczeć i cała chęć do trenowania przechodzi.
Dałem se z tym spokój bo trenować trzeba lubić,
@essos nie znam się bo ćwiczę hobbystycznie i nie interesuję się tym jakoś bardzo

jak nie masz efektów to chyba robisz coś źle.

ja ćwiczę w domu tylko pompki i drążek i już po roku widziałem dużą różnicę.
a moje treningi wyglądają tak że nie liczę powtórzeń ani serii tylko robię max aż nie mam siły
Jeszcze teraz sobie zdałem sprawe ze mam chude łapy i ogólnie jestem szczupły, tak że ktoś sobie może pomyśleć że nigdy nie ćwiczyłem, a przecież poświecalem na to dużo czasu


@essos: Wielu fighterów w normalnej koszulce wygląda jakby nie ćwiczyli nic. Po latach morderczych treningów (nie kilka dni w tygodniu jak amator, tylko kilka jednostek treningowych dziennie) są maszynami do zabijania. W koszulce wyglądają jak chude chłopaki, a mają dostęp do