Wpis z mikrobloga

Jakiś godny polecenia warsztat, który zrobi mi dobrze konserwację podwozia w Szczecinie? Mówiąc dobrze mam na myśli, że jak trzeba będzie to rozkręci co trzeba, zeszlifuje/wypiaskuje co trzeba (czy co tam się robi) itp., a nie tylko pacnie mazią po całości i fajrant.

Jakie są w ogóle ceny takiego zabiegu obecnie w zwykłym miejskim piździku?
#szczecin #motoryzacja
  • 20
@Krupier: według mnie dogadasz się tutaj. Znam auta i osoby co tam robiły, bez zastrzeżeń. Czy to będzie rentowana akcja, to już zależy od wartości auta. Jedyny sposób dowiedzieć się ile to co chcesz będzie kosztować to podjechać zapytać.
  • 0
@whoru: no właśnie widziałem, że mają dużo pozytywnych opinii na necie, ale z drugiej strony też mi to zapaliło lampkę ostrzegawczą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cykcyk1235: on byl cale zycie prowadzony przez jakiegos fanatyka w dojczach. Pozniej rok w przydomowym garazu, jezdzony tylko latem (teraz wiem dlaczego, gaznika nie moga ustawic i go zalewa niestety). Przy zakupie w Kielcach te dwa lata temu jak mechanior go podniosl, to mowi ze jak mi sie podoba, to zebym sie nawet nie zastanawial tylko bral. Jeszcze bylo oryginalne zabezpieczenie podwozia na nim. 1982,133.000przebiegu.
Samo zabezpieczenie plus progi od wewnatrz
@Harry_Callahan: ja przeglady i opony u Frankowskich, a podwozie tam robilem, nawet nie wiedzialem, ze rowniez tym sie zajmuja, tym bardziej, ze to na szybko wszystko bylo. Zostawilem im auto, bo na kursie bylem w Gdyni w tym czasie, i tylko odebralem. Probowali z tym gaznikiem moim cos walczyc, ale bez sukcesu niestety...
Swiat jest maly a Police piekne :)