Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nigdy nie brałem narkotyków i w sumie nie chce. Jestem bardzo cichy i mało rozmówny, ale wiem, ze potrafię się rozgadać, tylko potrzebuje bodźca. Niby po mdma człowiek robi się mega towarzyszki i otwarty, ale szukam jakiegoś legalnego sposobu, który zrobi ze mnie dynamicznego człowieka ( przynajmniej na jedną noc )
ktoś coś wie? Czy raczej to niewykonalne.

#narkotykizawszespoko #wykop #pomoc #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #medycyna
PS DO GOSCIA CO ROBI MIRKO PRO - DODAJ OPCJE, ABY ZDJECIE DODAC, ABY POTEM LATWIEJ SIE SZUKALO SWOJE WYZNANIA CZY COS



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak nigdy niczego nie żałeś to możesz sie nieźle zaskoczyć i zrobić z siebie dziwoląga przed kimś. Bo zgaduje, że tu o kogoś chodzi, tak? Jest oczywiście możliwość ale na pewno nie dla kogoś z zerowym doświadczeniem. Wydaje mi się, że bezpieczniej byłoby jebnąć ze dwie-trzy konkretne kawy, też będziesz nieco dziki jak nie pijesz na codzień, ale do okiełznania, zreszta zawsze możesz zwalić na kawę, ale jak się zapętlisz i dostaniesz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Jestem bardzo cichy i mało rozmówny, ale wiem, ze potrafię się rozgadać, tylko potrzebuje bodźca


To już odpowiedziałeś sobie poniekąd sam, znajdź ten bodziec. Uswiadom sobie czym on jest i go stwórz.

Zdradzisz czym jest ten bodziec? Będzie prościej doradzić
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak pisza, alko, ale to tez nie koniecznie bo mozesz byc spiety
mdma to jest nie taka prosta rzecz i nie mona czesto - raz na 3 mieiace to taki ma powinien byc
no i nie chcialbys raczej brac mdma z ludzmi ktorych slabo znasz bo prawdopodobnie bys byl calkiem innym czlowiekiem
  • Odpowiedz